Obserwuj nas

Newsy

Price bez obaw o Littlera. “Nie czuje presji, niczym się nie przejmuje”

Luke Littler stał się przedmiotem wszechobecnej debaty w przestrzeni darterskiej. Tym razem do jego osoby odniósł się Gerwyn Price, który wydaje się, że zaskoczył swoją opinią odnośnie przyszłości Anglika i podobieństwie do siebie samego.

Źródło: PDC

Były mistrz świata miał już okazję przekonać się o sile 17-latka, dwukrotnie przegrywając z nim w turniejach World Series. Okazję do rewanżu będzie miał podczas trzeciej kolejki Premier League, więc udzielił odpowiedzi na pytania odnośnie swojego rywala. – Jest młody, ma 17 lat, nie ma jeszcze żadnych blizn i po prostu gra ze swobodą. Dalej gra w darta, tak jak to robił wcześniej. Nie czuje żadnej presji i to po prostu sprawia mu to przyjemność.

Price również odniósł się do tego, w jakim aspekcie widzi swoje podejście w podejściu Littlera. Pytano o to już wcześniej Michaela van Gerwena, zaś Iceman skomentował to następująco. – Kiedy widzę go na sali treningowej, oraz sposób, w jaki podchodzi do wszystkiego…Taki byłem na początku kariery i myślę, że to dla niego idealne. Zwyczajnie daje z siebie wszystko przy tarczy i nie przejmuje się niczym innym.

Najczęściej podnoszona wątpliwość w kontekście finalisty mistrzostw świata to czy wytrzyma długość i intensywność sezonu przy tylu turniejach. Według Walijczyka to nie sprawi problemów triumfatorowi ostatniej podłogówki. – W ogóle nie będzie mu to przeszkadzać. Dodał, że wraz z trwaniem roku, może stawić czoła kolejnym oczekiwaniom i wymaganiom społeczności.

Po dwóch nocach Premier League Littler ma na koncie pięć punktów i zajmuje trzecie miejsce. Price znajduje się tuż za nim.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama