Obserwuj nas

Newsy

Przewodnik World Cup of Darts 2024: złóż zamówienie!

Prace nad Przewodnikiem World Cup of Darts 2024 trwały dość długo i do samego końca nie byliśmy w stanie powiedzieć, czy projekt uda się domknąć. Teraz możemy powiedzieć, że “na styk”, ale wyrobimy się! Zamówienia możecie składać poniżej!

fot. Łączy Nas Dart

Przewodnik World Cup of Darts 2024 – co zawiera?

To czasopismo w miękkiej oprawie, które jest poświęcone imprezie World Cup of Darts 2024. W środku znajduje się przedstawienie każdej drużyny biorącej udział w imprezie, ich opis oraz opinie i statystyki. Zawiera 64 strony (+4 strony okładki) w formacie A4. W środku także niespodzianka od głównego sponsora i partnera projektu – BETFAN, a także plakat w rozmiarze A3 do własnoręcznego uzupełniania wyników.

Ile kosztuje?

Magazyn będzie kosztował 55 zł + wysyłka. Czasopisma wyślemy poprzez Paczkomaty InPost na terenie całego kraju. Możliwa alternatywna wysyłka, ale tylko po napisaniu wiadomości w formularzu i opłaceniu odpowiedniej kwoty. Obecnie nie przewidujemy kolportażu za granicę Polski.

Kiedy wysyłka?

Czasopisma będą wysyłane we wtorek 25 czerwca, więc powinny dotrzeć na dzień początku World Cup of Darts 2024, czyli 27 czerwca. Istnieje jednak możliwość, że poprzez ewentualne komplikacje paczka może przyjść dzień później – należy mieć to na uwadze.

Przewodnik World Cup of Darts 2024 – jak zakupić?

Najpierw należy wypełnić poniższy formularz i wypełnić podstawowe dane. Po ich otrzymaniu wyślemy wiadomość z fakturą i informacją, na jakie konto należy przesłać sumę. Po otrzymaniu płatności otrzymacie Państwo potwierdzenie i tylko wtedy Przewodnik będzie mógł zostać wysłany. W tytule przelewu prosimy umieścić TYLKO NUMER FAKTURY! 
ZOBACZ TEŻ
Wade: wygrałem więcej niż ktokolwiek poza Taylorem i van Gerwenem
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama