Obserwuj nas

PDC

[QUIZ] Ilu posiadaczy karty PDC potrafisz wymienić?

Q-School już za nami, więc znamy wszystkich 128 posiadaczy karty PDC na najbliższy sezon. Z tego powodu ruszamy z pierwszym (ale nie ostatnim!) quizem w tym roku. Ilu graczy z elitarnego grona profesjonalistów jesteś w stanie wymienić?

Źródło: Professional Darts Corporation

Do uzupełnienia jest 128 pól – zadanie nie jest proste, więc nieco je ułatwiliśmy, wpisując miejsce gracza w rankingu oraz kraj, który reprezentuje. 

Aby rozpocząć quiz, trzeba kliknąć przycisk “PLAY” – zegar zacznie odmierzać czas i pojawi się pole, w którym należy umieszczać odpowiedzi. Jeśli odpowiedź będzie poprawna – tabela zostanie automatycznie uzupełniona o wpisanego gracza. Na wypełnienie testu jest 25 minut. Można też skończyć wcześniej, wybierając opcję “Give up”.

UWAGA! Jeśli w stawce jest co najmniej dwóch graczy o tym samym nazwisku, wymagane jest podanie pełnego imienia i nazwiska. W pozostałych przypadkach wystarczy samo nazwisko.

Dajcie znać, jaki wynik osiągnęliście!

Aktualna średnia wynosi 42 na 128 punktów.

 

3 komentarze

1 Komentarz

 1. Maciej Adamek

  15 stycznia, 2024 o 13:34

  106(+ pół bo nazwisko skojarzyłem ale bez imienia więc nie szło sprawdzić pisowni)

 2. Grzegorz

  16 stycznia, 2024 o 14:32

  128/128.

 3. Przemyslaw W

  16 stycznia, 2024 o 17:05

  41%…:(

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona