Obserwuj nas

Newsy

Ratajski lepszy od… Świątek! Niespodziewane rozstrzygnięcie plebiscytu

Polskie Radio RDC – największa rozgłośnia radiowa na Mazowszu, zorganizowało plebiscyt mający na celu wyłonić najlepszego sportowca tego rejonu. W głosowaniu internautów najlepszy okazał się Krzysztof Ratajski i to jego uhonorowano tym tytułem!

Źródło: PDC/WTA

W głosowaniu brało udział dwunastu sportowców, którzy w 2023 roku byli wybierani przez głosowania Radia Dla Ciebie najlepszymi w każdym miesiącu. W przypadku Ratajskiego, miesiącem tym był wrzesień, kiedy to w świetnym stylu wygrał swój dziesiąty turniej PDC w karierze – German Darts Open.

Wśród konkurentów dartera znaleźli się na przykład wielki tenisowy talent Tomasz Berkieta, szczypiornista Przemysław Krajewski, kolarz Alan Banaszek, czy przede wszystkim “pierwsza rakieta” świata – Iga Świątek. Najgłośniejsze na papierze nazwisko w stawce nie zapewniło jednak tenisistce zwycięstwa w lokalnym plebiscycie. Darterska społeczność pokazała swoją moc i to Polish Eagle został ukoronowany Sportowcem Roku na Mazowszu w 2023 roku w plebiscycie RDC! Nagrodę w imieniu Krzysztofa odebrała córka – Natalia.

1 Komentarzy

1 Komentarz

  1. Adrian 134

    2 lutego, 2024 o 16:30

    Ratajski w sezonie wygrał 1 turniej. Iga straciła i zdobyła 1 miejsce WTA. Dziwne

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama