Obserwuj nas

Newsy

REKORD ŻYCIOWY! Ratajski z najwyższą średnią w karierze

Tego nie dało się przewidzieć! Krzysztof Ratajski ustanowił nowy rekord życiowy w PDC pod względem średniej osiągniętej w meczu singlowym. Jego ofiarą padł Nick Kenny w drugiej rundzie Players Championship 5.

Źródło: Professional Darts Corporation

115,35 – tym wynikiem popisał się Ratajski w starciu z Walijczykiem. Najgorszy wygrany leg? 16. lotka. Najlepszy? Dwa 11-dartery. W szczytowym momencie – po trzech legach – wynik Polskiego Orła wynosił 127,92. Różnica między oboma graczami wynosiła wówczas… 54 punkty. Żal jedynie, że to spotkanie nie było transmitowane, ale zainteresowani mogą prześledzić jego przebieg pod tym linkiem.

Do tej pory jego najlepsza średnia wynosiła 112,53. Osiągnął ją w meczu z Adrianem Lewisem w listopadzie 2020 roku. Co ciekawe, jeszcze wyższym wynikiem popisał się w spotkaniu deblowym podczas World Cup of Darts 2023 przeciwko Litwie – wtedy wraz z Krzysztofem Kciukiem pobił ówczesny rekord świata w tym formacie. Polski duet skończył z wynikiem 118,10, przy czym sam Ratajski zagrał na poziomie 118,45.

ZOBACZ TEŻ
Darterskie freebety czekają!
1 Komentarzy

1 Komentarz

  1. Pingback: Barney wrócił na szczyt! Wielkie zwycięstwo w Hildesheim - Łączy Nas Dart

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama