Obserwuj nas

Newsy

Sebastian Białecki zagra w Super Series. Na horyzoncie… Beau Greaves!

Dziewiąty tydzień siódmego sezonu MODUS Super Series będzie naznaczony polskim akcentem. Będziemy mogli tam zobaczyć Sebastiana Białeckiego, to będzie jego drugi tegoroczny występ pod szyldem Modusa.

Źródło: MODUS Super Series

MODUS Super Series to cotygodniowe rozgrywki, w których udział bierze dwunastu graczy nieposiadających karty PDC, rywalizujących od poniedziałku do soboty. W każdym tygodniu skład zawodników ulega zmianie, a pełny sezon składa się z trzynastu turniejów. Zwycięzcy dwunastu pierwszych etapów trafiają do “tygodnia mistrzów” – turnieju zwieńczającego dany sezon, w którym gracze rywalizują o główną nagrodę w postaci 20 tysięcy funtów.

W 9. tygodniu 7. serii wystąpi Sebastian Białecki, który ma już na koncie jeden tytuł w tych rozgrywkach. Do jego grupy trafili Doeg Boehm, Scott Mitchell, Kevin Painter, Ray Mulvey i Marvin van Velzen. W zależności od dalszych wyników, w jednej z kolejnych faz Polak może zagrać z Beau Greaves, dwukrotną mistrzynią świata wśród kobiet. Początek rywalizacji w poniedziałek 22 kwietnia.

 

MODUS Super Series – format turnieju

Dwunastka graczy została podzielona na trzy grupy. Zwycięzca trzydniowej rywalizacji w grupie A trafia do finałów tygodnia. Drugi i trzeci zawodnik tabeli trafia do grupy B, a czwarty, piąty i szósty do grupy C. Do wcześniej wspomnianego zwycięzcy dołącza trójka najlepszych z grupy B i dwójka z grupy C. Cała szóstka mierzy się ze sobą podczas niedzielnego wieczoru. Po trzyosobowej fazie grupowej, skąd awans wywalczają cztery osoby, następują półfinały i finał rywalizacji.

Spotkania są rozgrywane w systemie do czterech wygranych legów – od początku do samego końca.

Format funkcjonowania rozgrywek Super Series został wyjaśniony na poniższym filmie.

MODUS Super Series – godziny rozgrywania turnieju

Wszystkie grupy mają stałą godzinę rozgrywania meczów.

GRUPA A: poniedziałek, wtorek i środa – od 10:30 czasu polskiego

GRUPA B: czwartek, piątek – od 23:00 czasu polskiego

GRUPA C: czwartek, piątek – od 14:00 czasu polskiego

MODUS Super Series – transmisja

Co stanowi bardzo dobrą informację – wszystkie spotkania rozgrywek Super Series można śledzić za darmo na kanale YouTube @MODUSSuperSeries.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama