Obserwuj nas

Newsy

Steve Beaton kończy karierę!

Mimo zwycięstwa legendy w meczu pierwszej rundy mistrzostw świata, fani nie będą zadowoleni. Steve Beaton na konferencji prasowej po starciu z Wesselem Nijmanem ogłosił, że sezon 2024 będzie jego ostatnim w zawodowej karierze.

Źródło: Professional Darts Corporation

Choć Beaton nie był faworytem w pojedynku z Nijmanem, zaprezentował się z dobrej strony i ostatecznie wygrał 3:1. Na pomeczowej konferencji prasowej przyznał jednak, że jego kariera zbliża się ku końcowi, a kolejny sezon będzie tym ostatnim. – Jakkolwiek ten turniej się nie potoczy, w przyszłym roku będę miał już 60 lat. Wreszcie będę mógł spędzić trochę czasu w domu. Ludzie nie rozumieją, jak dużo tak naprawdę musisz poświęcić dla darta. Wszystko jest proste, kiedy jesteś młody, ale ja odczuwam już zmęczenie – powiedział.

– Nawet jeśli zostanę mistrzem świata, nic się nie zmieni – tak czy inaczej nie dam rady grać dłużej – wskazał.

Anglik dodał jednak, że po zakończeniu kariery prawdopodobnie dalej będzie występował w seniorskim tourze oraz w turniejach pokazowych.

 

 

1 Komentarzy

1 Komentarz

  1. STEVE

    19 grudnia, 2023 o 22:05

    O NIE. TYLKO NIE TO. Odchodzi ostatni dżentelmen w darcie, prawdziwy mistrz. Zostaną nam teraz tylko ryczące knury typu Price czy van Gerwen, kolorowe pajace jak Wright czy marudzące szczury z wykrzywionymi minami jak Humphries i Wade. Cieszmy się tym ostatnim sezonem Adonisa!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama