Obserwuj nas

Newsy

Start zapisów! Rusza 14. edycja NLD Cup!

Strona internetowa nie zmieniła naszych planów co do organizacji turniejów. 24 lipca – w poniedziałek – startuje dwudniowa, letnia, 14. edycja NLD Cup. Zapisy ruszają już teraz!

autor: Mateusz Jacek Gawliński

Miejscem zmagań będzie zaprzyjaźniony i znamy Wam dobrze lokal – 147 Break w Warszawie przy ulicy Zamienieckiej 80. Możliwość rozegrania turnieju w tym lokalu pozwala nam na zaproszenie 120 osób. W oba dni rozpoczniemy grę o 18:30. Pierwsza faza grupowa – standardowo – zostanie podzielona na dwie “sesje”.  Jeśli chodzi o ścieżki zapisów, to one się nie zmieniają i można to zrobić przez: 

  • Facebooka “Łączy Nas Dart” 
  • adres mailowy: nocnaligadarta@gail.com 

Jednocześnie zaznaczamy, że zapisać można jedynie siebie, o grze zadecyduje kolejność zgłoszeń a proces rejestracji kończymy w czwartek do końca dnia. Pewni udziału w turnieju są jedynie Patroni z progu “50 zł” oraz triumfator ostatnich zmagań.

Poprzednią edycję, która odbyła się w kwietniu, wygrał Tomasz Czapla, pokonując w finale debiutanta – Krzysztofa Chechlińskiego. 

Format rozgrywek nie ulegnie zmianie. W poniedziałek stawka zostanie podzielona na pięcioosobowe grupy. Do kolejnego dnia rozgrywek awansuje dwóch najlepszych graczy. Wtorek rozpocznie się od drugiej fazy grupowej, gdzie 48 darterów zostanie podzielonych do ośmiu sześcioosobowych grup. Najlepsza szesnastka zmierzy się w etapie single K.O, czyli w fazie pucharowej. 

Czternasta edycja będzie wyjątkowa także pod względem oprawy transmisji. Przygotowujemy małe detale, które mają na celu jej uatrakcyjnienie. Sądzimy, że będziecie zadowoleni!

Turniej wspierają: BETFAN – główny sponsor, Cosmo Darts – producent sprzętu darterskiego – oraz Madruk.

ZOBACZ TEŻ
Kolejny zabieg Michaela van Gerwena. "Nie mogę przegryźć kawałka szynki..."
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama