Obserwuj nas

Newsy

„Warunki gorsze niż dla amatorów”. Oburzony Price wycofał się z PC w Wigan

Dwa wygrane mecze, dwie ponad stupunktowe średnie – takie wyniki zanotował Gerwym Price na starcie pierwszej odsłony Players Championship w Wigan. Później natomiast postanowił… wycofać się z turnieju. We wpisie na Instagramie jako przyczynę podał “żałosne warunki” organizacji rozgrywek.

Gerwyn Price nie mógł narzekać na swoją dyspozycję podczas pierwszej edycji Players Championship w tym sezonie. Walijczyk w pierwszej rundzie pokonał Karela Sedlacka 6-5 i już w tym meczu jego średnia przekroczyła sto punktów. W drugim spotkaniu rozprawił się ze swoim przeciwnikiem bardziej brutalnie – wygrał z Mathew Dennantem 6-2 i osiągnął średnią na poziomie 110,77 punktów. Price mimo to postanowił wycofać się z dalszej gry, narzekając na warunki, w jakim przyszło mu rywalizować w angielskim Wigan.

Jedziesz całą drogę do Wigan, żeby rozegrać profesjonalny turniej i musisz grać w warunkach gorszych, niż dla amatorów – napisał Price w stories na Instagramie. Zapowiedział również, że nie pojawi się także we wtorkowych rozgrywkach. Nigdy nie poddałem żadnego meczu. Wycofuję się także z jutrzejszego (wtorkowego, PC2 – przyp. red.) turnieju. Jestem niezadowolony, bo zanotowałem dziś dobre wyniki i mocno polegam na tej serii turniejów.”

Wiemy co dokładnie składało się na złe warunki, które zmusiły Icemana do rezygnacji z dalszego udziału w turniejach rozgrywanych w Wigan. Według rozmówców portalu Dartsnieuws.com, którzy byli na miejscu, mogło chodzić o zbyt niską temperaturę w obiekcie.

1 Komentarzy

1 Komentarz

  1. Pingback: "Przydałby mu się lepszy plan". Van der Voort doradza Price'owi - Łączy Nas Dart

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama