Obserwuj nas

PDC

[WIDEO] Callan Rydz dokończył mecz grając… dwiema lotkami!

Sytuacja stara jak świat – chcesz porzucać do tarczy, ale na stanie nie masz trzech kompletnych lotek. Trudno, w ostateczności zawsze można grać dwiema. Jak się okazuje, ten problem potrafi dotknąć także zawodowców – najlepszym tego przykładem Callan Rydz podczas czwartkowego turnieju Players Championship.

Źródło: Professional Darts Corporation

Dla Callana Rydza mecz 1. rundy Players Championship 23 był zupełnie nieudany. W pojedynku z Dylanem Slevinem Anglik grał bardzo słabo, a na tablicy wyników szybko zagościł rezultat 1:4. Żeby tego było mało, ostatniego lega spotkania Riot musiał rozgrywać przy użyciu tylko dwóch lotek! 25-latek nie zachował odpowiedniej ostrożności przy wyjmowaniu lotek z tarczy, przez co złamał grot jednej z nich. Rydz nie miał żadnego zapasowego sprzętu, na skutek czego ostatnia partia wyglądała co najmniej kuriozalnie.

Co ciekawe – mając do dyspozycji jedynie dwie lotki, Anglik błyskawicznie podniósł poziom swojej gry, trafiając potrójne dwudziestki z niezwykłą regularnością. Dość powiedzieć, że przy odrobinie szczęścia Rydz mógł nawet wygrać siódmego lega, ponieważ był ustawiony na możliwej do zamknięcia kombinacji.

W ostateczności Slevin wygrał spotkanie 6:1, ale z turniejem pożegnał się już w drugiej rundzie, przegrywając z Belgiem Mario Vandenbogaerde.

ZOBACZ TEŻ
Wade: wygrałem więcej niż ktokolwiek poza Taylorem i van Gerwenem
1 Komentarzy

1 Komentarz

  1. Freakin Wizard

    Freakin Wizard

    2 października, 2023 o 15:49

    Powodzenia przy wyjmowaniu reszty grota. Wiem że są sposoby na ocet,ale to jednak zajmuje sporo czasu

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama