Obserwuj nas

Newsy

Wracamy do gry! Startuje 2. edycja turnieju deblowego NLD!

Rok z naszymi turniejami rozpocznie się tak samo jak poprzedni – od rywalizacji deblowej! Zapraszamy do wspólnej zabawy, która odbędzie się już za tydzień w 147 Break w Warszawie!

autor: Mateusz Jacek Gawliński

Zmagania zostaną przeprowadzone w dniach 13-14 stycznia (sobota i niedziela), a skoro tak, to jest tylko jedno miejsce, gdzie takie zawody, w tak krótkim czasie moglibyśmy zorganizować – to 147 Break w Warszawie przy ulicy Zamienieckiej 80. Do zabawy zapraszamy 80 par, więc warto się spieszyć! W oba dni rozpoczniemy grę o 17:00. Faza grupowa – standardowo – zostanie podzielona na dwie “sesje”. Jeśli chodzi o zapisy, to reguły pozostają niezmienne i można to zrobić przez: 

  • Facebooka “Łączy Nas Dart” 
  • adres mailowy: nocnaligadarta@gmail.com 

Jednocześnie zaznaczamy, że zapisać można jedynie swoją parę, o grze zadecyduje kolejność zgłoszeń a proces rejestracji kończymy w piątek do końca dnia. Pewni udziału w turnieju są jedynie Patroni z progu “50 zł”. Chociaż – jeśli ktoś założy konto na BETFAN przez link https://sprawdz.betfan.pl/laczynasdart z kodem LACZYNASDART, to też przychylnie spojrzymy na jego kandydaturę 😉

Pierwszą edycję turnieju deblowego wygrali Jerzy Kobylarz oraz Kamil Caliński, pokonując w finale kolegów z NEO Darts Team – Łukasza Wacławskiego i Jacka Krupkę. 

Format rozgrywek nie ulegnie zmianie. W poniedziałek stawka zostanie podzielona na “pięcioparowe” grupy. Do kolejnego dnia rozgrywek awansują dwie najlepsze. 32 zespoły zmierzą się w etapie single K.O, czyli w fazie pucharowej drugiego dnia rozgrywek. 

Jak zwykle gwarantujemy Wam dobrą organizację, fajne nagrody (pieniężne oraz rzeczowe), jak również transmisję z wybranych spotkań. Jesteśmy przekonani, że wyjedziecie od nas zadowoleni!

Wspierają nas: BETFAN – główny sponsor, Cosmo Darts – producent sprzętu darterskiego, jak również sklepy partnerskie Baltic Darts i darter180.com

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona