Obserwuj nas

Newsy

Wylosowano pary Dutch Darts Masters!

Drugi przystanek World Series of Darts już niebawem – w piątek w Den Bosch rozpocznie się Toto Dutch Darts Masters, w którym ósemka topowych zawodników zmierzy się z reprezentantami gospodarzy. Znamy już pary pierwszej rundy zmagań holenderskiego turnieju. W piątkowy wieczór zmierzą się między innymi dwaj przyjaciele – Michael van Gerwen i Vincent van den Voort. Obrońca tytułu, Belg Dimitri van den Bergh, zagra przeciwko Gerwynowi Price’owi.

Źródło: Professional Darts Corporation

W czwartkowe popołudnie wylosowano pary nadchodzącego Dutch Darts Masters. Ceremonia losowania poprowadzona została przez Jacquesa Niuewlaata i wiceburmistrzynię Den Bosch, Marianne van der Sloot, która podkreśliła, że turniej transmitowany będzie w ponad stu krajach. Nie bez powodu – nie da się bowiem ukryć, że żaden z turniejów World Series of Darts nie ma tak mocnej obsady, jak ten rozgrywany w Holandii – a to z racji tego, że już sam skład gospodarzy to wiele znanych twarzy.

Poza międzyholenderskim pojedynkiem pomiędzy finalistą bahrajńskiego turnieju Michaelem van Gerwenem i Vincentem van der Voortem, w pierwszej rundzie Dutch Darts Masters zobaczymy między innymi mecz Roba Crossa z Raymondem van Barneveldem, zwyczajowe już można powiedzieć starcie Nathana Aspinalla z Dannym Noppertem, a także okaże się jaką formę w nowym sezonie prezentuje młodzieżowiec Gian van Veen, który zmierzy się z Michaelem Smithem. Fenomenalny Luke Littler, który zwyciężył w poprzednim tygodniu turniej w Bahrajnie, zmierzy się natomiast z nie najlepiej dysponowanym w ostatnim czasie Dirkiem van Duijvenbode.

Pary pierwszej rundy Dutch Darts Masters:

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Luke Littler – 🇳🇱 Dirk van Duijvenbode

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Luke Humphries – 🇳🇱 Jermaine Wattimena

🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 Gerwyn Price – 🇧🇪 Dimitri van den Bergh

🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Peter Wright – 🇳🇱 Kevin Doets

🇳🇱 Michael van Gerwen – 🇳🇱 Vincent van der Voort

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Rob Cross – 🇳🇱 Raymond van Barneveld

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Michael Smith – 🇳🇱 Gian van Veen

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Nathan Aspinall – 🇳🇱 Danny Noppert

Turniej rozpocznie się w piątek około godziny 19, a w piątkowy wieczór rozegrane zostaną spotkania pierwszej rundy. Ćwierćfinały, półfinały oraz finał zaplanowane są na następny dzień; sobotnie zmagania rozpoczną sie również około 19.

Więcej o formacie i nagrodach turnieju przeczytacie tutaj. Transmisję z holenderskich zmagań z cyklu World Series of Darts będzie można obejrzeć w Viaplay oraz za pośrednictwem PDC.tv.

ZOBACZ TEŻ
Gilding się obudził. Ratajski odpadł z World Matchplay
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama