Obserwuj nas

Newsy

Zaklęcie rzucone! Spellman z 9. lotką w CDC Cross Border Challenge [WIDEO]

W weekend w Michigan City odbywa się CDC Cross Border Challenge, w którym występuje po ośmiu najlepszych zawodników z USA i Kanady. W grze są m.in. posiadacze kart, ale także dobrze znani nam gracze bez niej, między innymi Alex Spellman, który w pierwszej rundzie turnieju rzucił dziewiątą lotkę!

Alex Spellman (fot. Twitter)

W rozgrywkach uczestniczą tak dobrze znani zawodnicy jak: Jules van Dongen, Danny Lauby Jr., Stowe Buntz, Leonard Gates, Alex Spellman John Part czy David Cameron. Reprezentanci USA i Kanady są podzieleni w ten sposób, aby każde spotkanie stanowiło także rywalizację narodów.

W jednym z meczów pierwszej rundy Alex Spellman grał z Sylvainem Bourdeau. W szóstym legu rywalizacji o darterską perfekcję pokusił się ten pierwszy. Dzięki temu wyszedł na prowadzenie 4:2, a później dołożył jeszcze jedną partię, aby wygrać spotkanie.

Do ćwierćfinałów CDC Cross Border Challenge awansowali także: Keith Way, Jacob Taylor, Jake Macmillan, David Cameron, Danny Lauby, Stowe Buntz oraz Jim Long.

Transmisja z turnieju w Stanach Zjednoczonych przeprowadzana jest przez PDC.tv. Najbliższa sesja o godzinie 01:55 w nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego.Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama