Obserwuj nas

Newsy

Zgarnij podwójne zaproszenie na Poland Darts Masters!

Wspólnie z naszym sponsorem generalnym BETFAN, przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwa bilety na sobotnie finały Poland Darts Masters!

Już za kilka dni pofruną pierwsze lotki w turnieju organizowanym przez PDC, który odbędzie się na warszawskim Torwarze. Wejściówki rozeszły się w mgnieniu oka i domyślamy się, że wśród czytających te słowa jest wielu, którzy nie zdążyli kupić biletu, a chcieliby doświadczyć tego darterskiego spektaklu na własnej skórze. Jeżeli zaliczacie się do tej grupy, to mamy dla Was kapitalną informację.

Z racji inauguracji naszego serwisu, ale też współpracy z BETFAN, mamy do rozdania podwójne zaproszenie na drugi dzień PDM. Miejsca? Oczywiście obok siebie, przy stoliku, no i przede wszystkim – przy samej scenie, co pozwoli Wam zanurzyć się w atmosferze tego fantastycznego widowiska a wielkich darterskich mistrzów mieć niemal na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo bilety są w formie papierowej, co może stanowić nie lada pamiątkę dla lubiących gadżety.

Jak wziąć udział w zabawie? Zasady są bardzo proste. Dziś, tj w niedzielę 2 lipca o godzinie 19:00 na naszym FACEBOOKU pojawi się post konkursowy – znajdziecie go TUTAJ. I wystarczy, że w komentarzu wrzucicie screen swojego kuponu z BETFAN, gdzie warunki są następujące:

– minimalna stawka 2zł

– kupon postawiony w niedzielę 2 lipca (lub później)

– przynajmniej jedno zdarzenie darterskie na kuponie

Oczywiście zdarzeń może być więcej. BETFAN dysponuje w tym momencie całkiem pokaźną ofertą na darta (choćby na zdarzenia długoterminowe), więc na pewno znajdziecie coś dla siebie. W uzupełnieniu warunków warto dodać, że jedna osoba = jeden kupon. Zabrania się też wrzucania do komentarza kuponów, które nie pochodzą z Waszego konta. Wszystko i tak zostanie dokładnie zweryfikowane.

A co w sytuacji, w której nie macie konta w BETFAN? Proces rejestracji u naszego sponsora generalnego trwa zaledwie 30 sekund. Podajecie imię, nazwisko, telefon oraz mail i możecie przystępować do działania. Dodatkowo nasz partner oferuje mega bonus, gdzie można zgarnąć potrojenie wpłaconych środków, aż do 450 zł! Pamiętajcie, że rejestrując się TUTAJ z kodem LACZYNASDART wspieracie nasz projekt.

Konkurs trwa do wtorku 4 lipca, do końca dnia. Potem nastąpi losowanie jednego szczęśliwca, który dodatkowo będzie musiał odpowiedzieć na bardzo proste pytanie (ma to zapobiec sytuacji, gdzie zwycięzca jest wyłaniany w formie losowej, co jest sprzeczne z polskim prawem). Zapewniamy jednak, że będzie to formalność.

Liczymy na Wasze duże zaangażowanie i pomoc w udostępnieniu konkursu!

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama