Obserwuj nas

Newsy

Zmiana na World Cup of Darts! Zawodnik zawieszony przez PDC!

Zmiana w składzie Danii na World Cup of Darts! Vladimir Andersen nie pojedzie znów z Benjaminem Drue Reusem, ponieważ został zawieszony przez PDC Nordic & Baltic. Powody nie są chwilowo znane…

Vladimir Andersen (fot. PDC)

Informację o zawieszeniu podał Jetze Jan Idsardi. Andersena zabraknie także podczas Nordic Darts Masters, do którego wstępnie był zakwalifikowany. Tę wiadomość z kolei potwierdziła już na swojej stronie PDC. Jego miejsce zajmie Fin Paavo Myller. Z kolei z Drue Reusem we Frankfurcie zagra debiutant – Claus Bendix Nielsen.

To nie pierwszy raz, gdy Andersen zostaje zawieszony przez jedną z federacji. W 2016 roku miał wziąć udział w mistrzostwach świata BDO, ale wtedy występu pozbawiła go krajowa organizacja Danish Darts Union. Wszystko ze względu na niewłaściwe zachowanie podczas rozgrywek Samso Open.

Duńczyk w poprzednich dwóch latach był posiadaczem karty PDC. Nie udało mu się jej jednak utrzymać, a jego czas w ProTourze nie obfitował w zbyt wiele dobrych występów. Zagrał dwukrotnie w World Cup of Darts, dochodząc dwukrotnie do drugiej rundy.

Impreza deblowa rozpocznie się 27 czerwca. Wystąpi w niej 40 krajów – między innymi Polska, którą reprezentować będą Krzysztof Ratajski i Radek Szagański.

 

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona