Obserwuj nas

Newsy

Znakomity Gates! 9–darter podczas Modus Super Series!

Dziś w nocy zakończyły się zmagania szóstej serii Modus Super Series, w grupie B. Najlepszym zawodnikiem okazał się Leonard Gates, który nie pozostawił złudzeń przeciwnikom. Wisienką na torcie była “dziewiąta lotka”, którą Amerykanin rzucił w starciu z Martinem Thomasem.

Źródło: X – profil Modus Super Series

Świetna forma Gatesa

W ostatnich dniach trwały zmagania w Modus Super Series – seria 6, grupa B. W skład tego zestawienia wchodzili: Joe Croft, Leonard Gates, Martin Thomas, James Richardson i Chas Barstow. The Soulger nie dał szans swoim przeciwnikom i z bilansem siedmiu zwycięstw i jednej porażki, odniósł triumf i zdobył kwalifikację do finałowej nocy.

Na tym jednak nie kończą się pozytywne wieści na temat formy Amerykanina. Podczas spotkania z Martinem Thomasem, w trakcie trzeciego lega, rzucił dziewięć perfekcyjnych lotek, co spotkało się z wielkim uznaniem przeciwnika i radością samego rzucającego.

Jak dotąd, Gates może zaliczyć ten rok do niezwykle udanych. Trzy tytuły telewizyjne w rozgrywkach seniorskich. Teraz znakomite wyniki w trakcie Modus Super Series, a przed nami jeszcze mistrzostwa świata WDF, na których może być brany pod uwagę, jako jeden z faworytów do wygrania tytułu.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona