Obserwuj nas

Newsy

Azjatycka seria trwa! Tomoya Goto wyrzuca weterana z mistrzostw świata

Najpierw Man Lok Leung, teraz Tomoya Goto – Azjaci nie przestają zaskakiwać w tegorocznych mistrzostwach świata. We wtorkowe popołudnie z turniejem pożegnał się Ian White, którego szanse pogrzebały błędy na podwójnych.

Źródło: Professional Darts Corporation

Chyba tylko Anglik wie, w jaki sposób mógł przegrać ten pojedynek, bo w prawie każdym secie miał w pewnym momencie inicjatywę po swojej stronie. W pierwszej partii prowadził 2:1, ale przegrał dwa kolejne legi, pudłując przy tym lotki setowe. Jeszcze większy niedosyt mógł mieć po drugim secie – tam było nawet 2:0, ale znów zawiodły podwójne, z którymi Japończyk nie miał aż takich problemów, a momentami ocierał się o perfekcję.

Trzecia odsłona przebiegła wreszcie od początku do końca pod dyktando White’a, który zdystansował rywala na punktacji. To jednak było tylko chwilowe przebudzenie. Obaj panowie trafiali maksy jak szaleni, ale Goto nie dał już się złapać i awansował do kolejnej rundy.

W drugim meczu na Japończyk zmierzy się z Ryanem Searle’em.


1. runda:
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Ian White (93,39) 1:3 🇯🇵 Tomoya Goto (90,71)
(2:3, 2:3, 3:1, 0:3)

ZOBACZ TEŻ
"Potrzebujemy Gary'ego w darcie". Smith z szacunkiem o rywalu po wygranej
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama