Obserwuj nas

Newsy

Białecki gotowy na finały Super Series. “Liczę na rewanż z Andym Boultonem”

Sebastian Białecki udzielił wywiadu na koniec piątkowej sesji MODUS Super Series. W rozmowie z Chrisem Murphym Polak podsumował swoją grę na przestrzeni całego tygodnia i odniósł się do swoich szans na końcowe zwycięstwo w turnieju.

Źródło: MODUS Super Series

Bolt w pewnym stylu awansował do sobotnich finałów, zdobywając 18 na 20 punktów w grupie C. Serię zwycięstw naszego reprezentanta przerwał dopiero Harry Ward, wygrywając 4:3 w ostatnim meczu.

W wywiadzie Białecki nie ukrywał zadowolenia ze swojej gry, choć dostrzegał także pewne mankamenty. – Dla mnie to naprawdę dobry tydzień. Na start było trochę gorzej – w poniedziałek wygrałem tylko jeden mecz, a w środę przegrałem decydujące spotkanie z Alexandrem [Merkxem]. Zarówno wtorek, jak i dwa ostatnie dni były jednak znakomite – stwierdził.

Polak był nieco rozczarowany faktem, że w ostatecznym rozrachunku nie skompletował 10 zwycięstw w grupie C. – Trochę mi było szkoda tej przegranej w ostatnim meczu. Wiem, że miałem swoje szanse, z czego się cieszę, ale jednak trochę szkoda – dodał.

Łodzianin odniósł się do swoich szans podczas sobotniej sesji. – Dla mnie to kolejna okazja by zwyciężyć w dniu finałowym. Zobaczymy co się stanie – powiedział, odpowiadając także na pytanie o ewentualny rewanż na Andym Boultonie za finał poprzedniej edycji Super Series. – Cóż, jeśli będziemy mieli okazję zagrać, to liczę na to – podsumował.

Transmisja finałowej sesji wystartuje w sobotni wieczór, ok. godz. 20:30. Wszystkie mecze można będzie śledzić na oficjalnym profilu MODUS Super Series w serwisie Youtube.

ZOBACZ TEŻ
Koniec obrony tytułu! Znamy pierwszych ćwierćfinalistów World Matchplay
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama