Obserwuj nas

Newsy

Finałowa sesja MODUS Super Series [TRANSMISJA, GRUPY, TERMINARZ]

W sobotni wieczór końca dobiegnie dziewiąty tydzień piątej edycji MODUS Super Series. Wśród finalistów nie zabraknie dużych nazwisk. W finale zagra sześciu najlepszych graczy tygodnia, w tym Sebastian Białecki.

Po pięciu dniach rywalizacji, do której przystąpiło 12 graczy, w stawce pozostała najlepsza szóstka. Od poniedziałku do środy gra toczyła się w grupie A, którą bezapelacyjnie wygrał Luke Littler. W czwartek i piątek zawodnicy z pozostałych miejsc przeszli do grup B i C, dołączając do sześciu przypisanych wcześniej graczy. Rywalizacja wyłoniła kolejnych pięciu finalistów tygodnia.


MODUS Super Series – grupy finału 9. tygodnia

W finale cała szóstka została podzielona na dwie grupy. Z każdej z nich awansuje po dwóch najlepszych graczy, a cały turniej zostanie zamknięty fazą play-off.

Sebastian Białecki nie będzie miał łatwego zadania. W grupie nr 2 Bolt zmierzy się z Andym Boultonem oraz Jelle Klaasenem. Pierwszy z nich wygrywał już tydzień w Super Series, a drugi to były mistrz świata federacji BDO. W tym tygodniu Holender miewał jednak swoje problemy i wydaje się, że to właśnie z nim nasz reprezentant będzie toczył bój o drugą lokatę.

Faworytem grupy nr 1 będzie Luke Littler, który zmierzy się z Harrym Wardem i Alexandrem Merkxem. 

 

 

 
 

Podczas sobotniej sesji za stolikami wreszcie zasiąść będą mogli kibice, których nigdy nie widujemy podczas rywalizacji od poniedziałku do piątku. Zwycięzca uzyska miejsce w turnieju mistrzów, w którym zagra wraz z jedenastoma innymi triumfatorami poszczególnych tygodni – wtedy gra toczyć się będzie o 20 tysięcy funtów.


MODUS Super Series – harmonogram, transmisja

Wszystkie mecze rozgrywek Super Series transmitowane są na oficjalnym kanale Youtube @MODUSSuperSeries. Początek transmisji zaplanowano na godz. 20:30 czasu polskiego. Wszystkie mecze zostaną rozegrane w jednej sesji.


MODUS Super Series – oferta na BETFAN

Spotkania Modusa można obstawiać u naszego sponsora generalnego. Oferta na sobotnie zmagania jest tutaj: https://betfan.pl/sg/kal7s0pfq5. Każda rejestracja przez dedykowany LINK z kodem LACZYNASDART wspiera funkcjonowanie serwisu ŁND.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona