Obserwuj nas

Newsy

Czas na typera World Grand Prix!

Typowanie największych turniejów darterskich w naszym serwisie cieszy się dużym powodzeniem. A ponieważ w poniedziałek startuje kolejna impreza wysokiej rangi, to naturalnym jest, że Liga Typerów również musiała się pojawić.

Źródło grafiki: Betfan

Dodatkowa adrenalina – chyba to stanowi główny czynnik świetnej frekwencji w naszej zabawie. A przynajmniej tak swój udział motywują zwycięzcy, z którymi piszemy przy okazji odbioru nagród. Teraz emocji będzie jeszcze więcej, bo zmagania World Grand Prix potrwają od poniedziałku do niedzieli, w dodatku z udziałem Krzysztofa Ratajskiego. To co? Startujemy!

Łącznie do wytypowania będziecie mieli 31 spotkań. Poniżej przedstawiamy tabelkę, do ilu setów (a nie legów, jak to ma miejsce w większości turniejów) będzie toczyła się rywalizacja.

1 rundaDo 2 wygranych setów
2 rundaDo 3 wygranych setów
ĆwierćfinałyDo 3 wygranych setów
PółfinałyDo 4 wygranych setów
FinałDo 5 wygranych setów

A jak wziąć udział w zabawie? Ci którzy mają już konto, wystarczy że się zalogują, ale nowi chętni muszą wpierw dokonać REJESTRACJI. Potem należy się udać do menu Typer -> Rozgrywki. W tym miejscu czeka na Was 16 spotkań pierwszej rundy. Kolejne fazy będziemy uzupełniali na bieżąco.

Jeśli chodzi o punktację, to wygląda ona następująco:

  • idealnie wytypowany wynik spotkania – 3 punkty
  • poprawne wskazanie zwycięzcy – 1 punkt

Pamiętajcie, że swoje predykcje możecie edytować. W przypadku każdego spotkania macie podaną datę i godzinę, kiedy kończy się możliwość zmian. Pamiętajcie jednak, że terminy spotkań są przybliżone, więc należy zatypować odpowiednio wcześniej.

To teraz przejdźmy do nagród. Wszystko wyjaśnia poniższa tabelka:

WynikNagroda
1 miejscebonus 100 zł + case K.Ratajskiego od sklepu Baltic Darts
2 miejscebonus 50 zł
3 miejscebonus 30 zł
4 miejscebonus 20 zł
5 miejscebonus 10 zł

Nagrodę główną funduje sklep partnerski Baltic Darts – bardzo dziękujemy! Bonusy gwarantuje z kolei nasz sponsor generalny BETFAN. Przy okazji przypominamy, że każda rejestracja przez dedykowany link TUTAJ z kodem LACZYNASDART wspiera funkcjonowanie naszego serwisu. Założenie konta to zaledwie 30 sekund, a w tym momencie nasz sponsor generalny oferuje promocję – wpłacasz 150 grasz za 450! Warto skorzystać, tym bardziej, że oferta na World Grand Prix jest bardzo bogata – znajdziecie ją tutaj: https://betfan.pl/sg/s1jezyxpxy

W przypadku, gdyby w końcowym rozrachunku dwóch (lub więcej) użytkowników miało tyle samo punktów, wówczas o wyższym miejscu w tabeli decyduje większa ilość dokładnie wytypowanych wyników. Gdyby się okazało, że to nie przyniesie rozstrzygnięcia, wtedy między zainteresowanymi przeprowadzimy dogrywkę.

Życzymy Wam samych skutecznych predykcji i zachęcamy, byście namawiali do udziału swoich znajomych, bo im więcej osób tym lepsza zabawa. A w razie jakichkolwiek problemów z rejestracją, logowaniem lub samym typowaniem – prosimy o KONTAKT.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona