Obserwuj nas

Newsy

Czasowe zawieszenie działalności

Szanowni Czytelnicy,

Z przykrością informujemy Was, że po długich namysłach i analizie sytuacji, postanowiliśmy zawiesić działalność naszego serwisu laczynasdart.pl. Ta decyzja nie była łatwa, lecz jest wynikiem szeregu czynników, które zmusiły nas do podjęcia tego kroku.

Od momentu powstania serwisu naszym celem było dostarczanie Wam najświeższych informacji, porad oraz inspiracji związanych z dartem. Dzięki Waszemu wsparciu i zaangażowaniu, udało nam się zbudować społeczność z pasją do tej dyscypliny. Jednakże, zmiany na rynku oraz nasze wewnętrzne przemyślenia skłoniły nas do podjęcia trudnej decyzji. Nie bez znaczenia były też inne kwestie. Choćby wczoraj odnotowaliśmy rekordowo niską ilość wejść na naszą stronę, a i zaangażowanie redaktorów nie było takie, jakie być powinno.

Zawieszenie działalności serwisu nie oznacza, że rezygnujemy z naszej pasji do darta czy z zaangażowania w rozwój tej dyscypliny. Będziemy nadal obserwować i wspierać środowisko darta, choć w innej formie.

Chcielibyśmy podziękować każdemu z Was za wsparcie, zaangażowanie i za to, że byliście częścią naszej społeczności. Bez Waszych komentarzy, sugestii i inspiracji nie byłoby naszego serwisu.

Mimo że zawieszamy tę część naszej przygody, wierzymy, że świat darta nadal będzie rozwijał się i przynosił radość oraz inspirację dla wszystkich pasjonatów.

Pozostajemy w kontakcie na innych platformach!

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Zespół laczynasdart.pl

PS: zawieszenie potrwa do dziś, do 17:00.

4 komentarze

1 Komentarz

 1. Przygody staszka

  1 kwietnia, 2024 o 11:45

  Haha. Dobre 😉

 2. Cezi74

  1 kwietnia, 2024 o 12:41

  1 kwietnia 😉😄

 3. Fanka Darts

  1 kwietnia, 2024 o 12:56

  A już się wystraszyłam 😱

  • Asia

   1 kwietnia, 2024 o 22:24

   Eee, coś lepszego musicie wymyślec

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama