Obserwuj nas

Inne

Dart i żagle, czyli niezapomniane wakacje! Dołącz do przygody życia!

Wakacje, słońce, woda, wiatr we włosach i… dart! Jeśli choć parę z tych rzeczy powoduje dreszcz na twoich plecach, to oznacza, że musisz pojawić się na rejsie Dart’N’Sail! Jedyna taka przygoda rusza już 22 czerwca! Portal Łączy Nas Dart jest patronem medialnym tego wydarzenia!

Wiosna zbliża się coraz większymi krokami, a co za tym idzie – plany wakacyjne zaczynają nabierać rozpędu. Wielu z was z pewnością nie wyobraża sobie ciepłych miesięcy bez wielkich imprez darterskich. Taką na pewno będzie Superbet Poland Darts Masters w Gliwicach, ale również mistrzostwa Polski POD na steelu lub softowy czempionat w Żninie organizowany przez Darts Polska.

To jednak tylko ułamek planów. A co z odpoczynkiem? Naładowaniem baterii na drugą część roku? Jeśli cenisz błogi spokój, a przy okazji uwielbiasz darta i nie wyobrażasz sobie bez niego spędzenia nawet kilku dni, to będziesz zachwycony tym, co proponuje Dart’N’Sail!

Na pewno wiele osób pomyśli sobie teraz: “przecież ja nigdy nie byłem na żaglach, nie wiem, czy będę potrafił się zachować”. Uspokajamy. Wyjazd będzie zorganizowany na dobrze wyposażonych jachtach, a pieczę nad rejsem będą trzymać profesjonalni żeglarze z odpowiednimi uprawnieniami i doświadczeniem. Twoim zadaniem będzie tylko i wyłącznie dobrze się bawić!

No dobrze, to czego potrzebujesz, aby udać się w najlepszy rejs życia? Dwie rzeczy:

 • wolny czas od 22 do 29 czerwca,
 • pozytywne nastawienie i chęć spędzenia czasu w miłym towarzystwie.


A na co możesz liczyć?

 • pływanie po jeziorach na dużych i bezpiecznych jachtach: Maxus 33-14, Tes 32, Tango 30, Phila 900,
 • profesjonalną obsługę i doświadczonych żeglarzy, którzy zadbają o komfort podróży,
 • wyżywienie: śniadanie i obiadokolację w portach,
 • pełne zaplecze darterskie: stojaki, tarcze, namioty (weź ze sobą tylko lotki!),
 • turnieje, czyli nutka adrenaliny KAŻDEGO dnia wyjazdu.


Dodatkowo rejs zakończysz bogatszy o cenną wiedzę na temat darterskiego rzemiosła! Razem z uczestnikami popłynie Łukasz Wacławski, czyli jeden z czołowych zawodników w kraju, uczestnik Superbet Poland Darts Masters, a dodatkowo popularyzator sportu. Człowiek z ogromną wiedzą nie tylko na temat samych lotek, ale także aspektów rozwoju “dookoła” nich. Codziennie będą odbywać się warsztaty, podczas których Łukasz będzie przekazywał to, czego nauczył się przez wiele lat przygody z dartem. A wieczorem nutka rywalizacji! Obozowe Grand Prix, które pozwoli sprawdzić formę, a przedostatniego dnia wydarzenia turniej Masters, gdzie do wygrania będą atrakcyjne nagrody!


Dart’N’Sail – trasa rejsu


22 czerwca – Bogaczewo, Przystań Zielona Zatoka, jez. Boczne
23 czerwca – Prażmowo, Port Jagodne, jez. Jagodne
24 czerwca – Wilkasy, Resort Niegocin, jez. Niegocin
25 czerwca – Przystań, Port Kętrzyńska Przystań, jez. Mamry
26 czerwca – Przystań, Port Kętrzyńska Przystań, jez. Mamry
27 czerwca – Bogaczewo, Przystań Zielona Zatoka, jez. Boczne
28 czerwca – Bogaczewo, Przystań Zielona Zatoka, jez. Boczne
29 czerwca – zdanie jachtu


Dart’N’Sail – koszt rejsu


Pytanie kluczowe – ile będzie kosztował rejs z Dart’N’Sail? Cena tygodniowej zabawy żeglarsko-darterskiej to 2250 zł! Jeśli jednak zdecydujesz się zgłosić od razu osiem osób, wypełniając jeden jacht, każdy z was zapłaci jedynie 1950 zł, a dodatkowo organizatorzy przygotują wam prezent!

Zgłoszenie jest ważne po zaksięgowaniu na koncie zaliczki w wysokości 1000 zł. Pozostała kwota płatna do 30 maja 2024. Osoby dokonujące zgłoszenia po 1 kwietnia 2024 zobowiązane są do wpłacenia pełnej kwoty za wyjazd.


Dart’N’Sail – dołącz już teraz!


Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do wyprawy, to wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy!
Jeśli masz dodatkowe pytania, możesz skontaktować się z organizatorem poprzez:

 • mail: dartandsail@gmail.com
 • telefon: 693650755

Więcej informacji także na profilu organizatora na Facebooku!

1 Komentarzy

1 Komentarz

 1. ernie

  19 marca, 2024 o 09:25

  Nie mogę się doczekać

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama