Obserwuj nas

Newsy

De Decker odpowiedział na zarzuty. “Huybrechts kłamie na swoją korzyść. To nieuczciwe”

Belgijskiego wątku ciąg dalszy. Po wywiadzie Kima Huybrechtsa dla VTM News do sprawy odniósł się także Mike de Decker. Huybrechts oskarżył najbliższych de Deckera o zastraszanie jego rodziny. Zdaniem 28-latka takie przedstawienie sprawy jest niezgodne z rzeczywistością.

Źródło: VTM News

We wtorek pojawiła się informacja ze strony DRA, według której Kim Huybrechts został ukarany na wniosek Dimitriego van den Bergha i Mike’a de Deckera – obaj mieli wnieść skargę przeciw starszemu koledze. Do sieci wypłynęło również nagranie, na którym Huybrechts i de Decker wdali się w bójkę. W wywiadzie dla VTM News Hurricane wyjaśnił, że ta sytuacja miała podłoże osobiste, a rodzina de Deckera rzekomo wygrażała jego żonie i dzieciomThe Real Deal przedstawił nieco inną wersję wydarzeń.

– To, co mówi Kim, w większości jest prawdą. ale jedno się nie zgadza – moja mama nigdy nie wygrażała ani jego żonie, ani jego dzieciom. Powiedziała tylko, że jeśli nie zacznie uważać, to może ponieść konsekwencje. Jego rodzina w żadnym momencie nie była zastraszana. Szkoda, że Kim przekłamuje historię na swoją korzyść, to nieuczciwe – stwierdził de Decker.

– To w żadnym sensie nie jest przyjemna sytuacja. W świecie darta jest niewielu Belgów, a i tak się ze sobą kłócimy. Widzimy się każdego tygodnia, ale się unikamy. Czy kiedykolwiek jeszcze będzie po staremu? Uważam, że nie. Nawet się do siebie nie odzywamy. W porządku, prawdę mówiąc niewiele mnie to obchodzi. Ten sezon zacząłem bardzo dobrze, gram na odpowiednim poziomie i to jest najważniejsze – zakończył.

ZOBACZ TEŻ
Kolejny zabieg Michaela van Gerwena. "Nie mogę przegryźć kawałka szynki..."
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama