Obserwuj nas

Newsy

Dla kogo bilet do czwartej rundy? Plan 11. dnia MŚ

Czwartkowe darterskie „menu” zapowiada się wyjątkowo smakowicie. W efekcie kolejno serwowanych atrakcji, dowiemy się, która szóstka zawodników zapewni sobie przepustkę do gry w czwartej rundzie.

Źródło: Professional Darts Corporation

Sesję popołudniową rozpoczną Florian Hempel oraz Stephen Bunting. Hempel zaimponował fenomenalnym comebackiem w spotkaniu z Dmitrim van den Berghiem. Faworytem cały czas pozostaje jednak rozstawiony z „18” Bunting, który w 2. rundzie w trzech setach odprawił Ryana Joyce’a.

Bratobójczy, angielski pojedynek stoczą Joe Cullen oraz Ryan Searle. Choć bukmacherzy minimalnie większe szanse na zwycięstwo dają Searle’owi, to ewentualną wygraną Cullena trudno będzie rozpatrywać w kategorii sensacji.

Sesję popołudniową zakończy kolejne angielskie starcie – Ross Smith kontra Chris Dobey. To spotkanie turniejowej „16” i turniejowej „17” i z racji tego powinno być ono najbardziej wyrównane.

Wieczorne zmagania rozpocznie spotkanie Gerwyna Price’a oraz Brendana Dolana. Wyraźnym faworytem pozostaje Walijczyk, który rundę wcześniej ograł Scotta Williamsa 3:0. Dolan udział w 3. rundzie wywalczył po emocjonującym, pięciosetowym spotkaniu z Mickeym Mansellem.

Luke Humphries i Ricardo Pietreczko „skrzyżują lotki” w drugim meczu wieczornej sesji. Humphries nie zachwycił w 2. rundzie, ale nawet brak fajerwerków wystarczył do pewnego zwycięstwa 3:0 nad Lee Evansem. Pietreczko wyeliminował rozstawionego z numerem „30” Callana Rydza po pięciosetowym boju.

Na zakończenie czwartkowych zmagań czeka nas pojedynek Ricky’ego Evansa oraz Daryla Gurneya (turniejowa „27”). Ricky Evans jako ostatni zapewnił sobie przed świętami awans do 3. rundy, robiąc to w fenomenalnym stylu, rozbijając Nathana Aspinalla 3:0. Czym zaskoczy Evans i czy na okres poświąteczny też przygotował spektakularny walk-on? Odpowiedzi tradycyjnie w Viaplay.


Mistrzostwa świata PDC 2024 – plan 11. dnia turnieju:

Sesja popołudniowa:

3. runda: 🇩🇪 Florian Hempel – 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 (18) Stephen Bunting (ok. 13:45)

3. runda: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 (14) Joe Cullen – 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 (19) Ryan Searle (15:00)

3. runda: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 (16) Ross Smith – 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 (17) Chris Dobey (16:15)


Sesja wieczorna:

3. runda: 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 (5) Gerwyn Price – ☘️ (28) Brendan Dolan (ok. 20:15)

3. runda: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 (3) Luke Humphries – 🇩🇪 Ricardo Pietreczko (21:30)

3. runda: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Ricky Evans – ☘️ (27) Daryl Gurney (22:45)

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona