Obserwuj nas

Newsy

Zmiana terminarza w Riesie! Opóźniony samolot i przeniesiony mecz

Piątek to początek rywalizacji w turnieju European Touru w Riesie (ET3). Zawodnicy standardowo ruszą o godzinie 13:00. Na sesję popołudniową zaplanowano mecz Luke’a Woodhouse’a i choć on odbędzie się, to nieco później niż zakładano.

Woody miał zacząć zmagania w trzecim meczu sesji, czyli około godziny 14:00. Jego rywalem w pierwszej rundzie jest Niemiec Michael Unterbuchner, który występował także w poprzedniej imprezie European Touru w Monachium. Wiemy już jednak, że to starcie nie odbędzie się zgodnie z planem.

PDC przeniosła ten mecz na sam koniec sesji, czyli na około 16:30. Wszystko przez problemy z dojazdem, które miał Anglik. O całej sprawie poinformował gracz na profilu instagramowym.

“Po opóźnionym locie nie zdążyłem na przesiadkę i musiałem zostać na noc we Frankfurcie. Miałem kolejny samolot wcześnie rano, a teraz ostatecznie [czekam na] pociąg do Riesy. Moje spotkanie zostało przeniesione na ostatnie popołudniowe miejsce… Perfekcyjne przygotowanie” – napisał Woodhouse.

To nie jest pierwsza tego typu sytuacja w tegorocznym cyklu. Podczas imprezy w Monachium z podobnych przyczyn przełożono rywalizację Chrisa Dobeya z Victorem Tingstroemem, ponieważ Szwed także miał kłopoty z tym, aby dotrzeć do hali na czas.

Reszta sesji odbędzie się zgodnie z planem. Jako pierwsi na scenę wyjdą Jitse van der Wal i Ritchie Edhouse. Transmisja European Tour 3 w PDC.tv, Viaplay oraz Betfan TV.

fot. Luke Woodhouse/Instagram
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama