Obserwuj nas

Newsy

Zakaz śpiewania? Sprzeczka Mervyna Kinga z kibicami!

To nie był udany powrót na scenę European Touru – Mervyn King przegrał 4:6 z Williamem O’Connorem w meczu 1. rundy International Darts Open. W trakcie spotkania doszło do nietypowego incydentu – Anglik miał wyraźny problem z publicznością, która… skandowała jego nazwisko!

Źródło: Professional Darts Corporation

To już swego rodzaju zwyczaj, że piątkowe sesje popołudniowe turniejów European Touru nie są przesadnie “oblegane” przez fanów. Podobnie było na start imprezy w Riesie, choć tutejsza publiczność okazała się dość specyficzna – gorący doping niewielkiej grupy kibiców otrzymał choćby Ritchie Edhouse. Na podobne wsparcie mógł liczyć Mervyn King, lecz – ujmijmy to delikatnie – nie był tym faktem zachwycony.

Za stolikami zasiadł najwyraźniej bardzo oddany fan Anglika, bo już od pierwszych rzutów skandował jego imię i nazwisko. Cierpliwość Kinga skończyła się po kilku kolejkach – później przy każdym okrzyku zatrzymywał grę, manifestując swoje niezadowolenie.

Ale czy kibice rzeczywiście zrobili cokolwiek złego? Zdaniem zwycięzcy spotkania – O’Connora – wcale nie. – Moim zdaniem publiczność była fantastyczna. Mervyn jest przecież profesjonalistą, gra tu od dawna, więc powinien radzić sobie z takimi sytuacjami. Nie wiem, co mam powiedzieć – stwierdził.

Całe zajście można obejrzeć poniżej:

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama