Obserwuj nas

Newsy

International Darts Open: Ratajski znów zagra z Dobeyem

Chris Dobey wygrał 6:1 z Dylanem Slevinem w meczu 1. rundy turnieju European Touru w Riesie. Anglik wykorzystał nieskuteczność rywala na podwójnych, a sam zaprezentował bardzo solidny poziom. To oznacza, że w 1/16 finału zmierzy się z Krzysztofem Ratajskim.

Źródło: Professional Darts Corporation

Spotkanie przybrało bardzo dziwny scenariusz – dość powiedzieć, że Slevin skończył je na średniej wyższej o niemal pięć punktów! O ile na punktacji Irlandczyk był niemal bezbłędny, problemy pojawiły się przy wykańczaniu. Dobey podobnych problemów nie miał i szybko wyszedł na prowadzenie. Sam skończył z ponad 50-procentową skutecznością na podwójnych, a pierwszego (i jedynego) lega oddał przy stanie 5:0.

 

 

Mecz Ratajski – Dobey zostanie rozegrany w sobotę o godz. 14:30 – będzie to czwarte spotkanie sesji popołudniowej. Obaj gracze zmierzyli się także dwa tygodnie wcześniej podczas turnieju w Monachium – wówczas Anglik wygrał 6:4.

Wszystkie sesje z polskim komentarzem są transmitowane przez Viaplay. Turniej można też oglądać w serwisie PDC.TV, jak również w BETFAN.TV.

 

INTERNATIONAL DARTS OPEN 2024 – WYNIKI, DRABINKA, TRANSMISJA

 

International Darts Open 2024 – 1. runda:

:england: Chris Dobey 6:1 🇮🇪 Dylan Slevin

Średnia: 96,78 – 101,36

Podwójne: 54,5% (6/11) – 14,3% (1/7)

Maksy: 1 -1

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama