Obserwuj nas

PDC

Faworyt wkracza do gry. Powrót “Królowej Pałacu”. Plan 3. dnia MŚ

Niedzielne popołudnie będzie bardzo egzotyczne – do gry przystąpią bowiem reprezentanci aż 6 kontynentów. Z drugiej strony czeka nas mocno europejski wieczór, kiedy to ujrzymy między innymi Fallon Sherrock. Z rozstawionych od 3. dnia turnieju zaczynają Joe Cullen oraz jeden z głównych faworytów Luke Humphries.

Źródło: PDC

Dzień rozpocznie ulubieniec kibiców Ricky Evans. Najszybszy darter świata zmierzy się z Simonem Adamsem. Reprezentant RPA ostatnio dał się poznać światu, dzięki występom w Modus Super Series. Po tym na scenę wyjdą Jim Williams oraz Norman Madhoo. Walijczyk co roku wymieniany jest w gronie najgroźniejszych nierozstawionych zawodników, natomiast Gujańczyk po wielu latach wraca na czempionat.

Trzeci interkontynentalny mecz tej sesji odbędzie się pomiędzy “jedynką” kanadyjską a “jedynką” filipińską. Otóż, Matt Campbell zmierzy się z Lourence’em Ilaganem. Światowy numer 14, Joe Cullen, w 2. rundzie zagra z angielskim Australijczykiem Darrenem Pehallem, które w sobotę zaliczył udany debiut.

Około godziny 20:15 w Ally Pally zadebiutuje Dylan Slevin, którego rywalem okazał się zwycięzca kwalifikacji dla kartowiczów Florian Hempel. Zaraz po tym kolejny z kwalifikantów, Darren Webster, dla którego tegoroczny czempionat może być ostatnim tańcem, podejmie Nielsa Zonnevelda.

Niewątpliwie zebrani kibice najbardziej czekać będą na Fallon Sherrock. Jej oponenten w 1. rundzie jest Jermaine Wattimena. Na zakończenie weekendu oglądać będziemy faworyta wielu ekspertów – Luke’a Humphriesa. Anglik zmierzy się ze swoim rodakiem, czyli debiutantem Lee Evansem.


Mistrzostwa świata PDC 2024 – plan 3. dnia turnieju:

Sesja popołudniowa

1. runda: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Ricky Evans – 🇿🇦 Simon Adams (ok. 13:45)

1. runda: 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 Jim Williams – 🇬🇾 Norman Madhoo (14:45)

1. runda: 🇨🇦 Matt Campbell – 🇵🇭 Lourence Ilagan (15:45)

2. runda: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 (14) Joe Cullen – 🇦🇺 Darren Penhall (16:45)

Sesja wieczorna

1. runda: 🇮🇪 Dylan Slevin – 🇩🇪 Florian Hempel (ok. 20:15)

1. runda: 🇳🇱 Niels Zonneveld – 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Darren Webster (21:15)

1. runda: 🇳🇱 Jermaine Wattimena – 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Fallon Sherrock (22:15)

2. runda: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 (3) Luke Humphries – 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Lee Evans (23:15)

Wszystkie mecze mistrzostw świata PDC z polskim komentarzem będą transmitowane przez stację Viaplay.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona