Obserwuj nas

Newsy

Festiwal wpadek. Killington lepszy od Szagańskiego na start UK Open

Radek Szagański przegrał z George’em Killingtonem w meczu pierwszej rundy UK Open 2024. Żaden z graczy nie zaprezentował choćby cienia poziomu, do którego przyzwyczaił w poprzednich turniejach, ale to Anglik miał nieco więcej szczęścia.

Źródło: Professional Darts Corporation

Zaczęło się nieźle, bo od wygranego bulla. Szybko okazało się jednak, że to nie będzie mieć większego znaczenia – trzy pierwsze legi to trzy przełamania. Polak miał ogromne problemy z wejściem na optymalny poziom, a po czterech partiach grał na 70-punktowej średniej. Killington był tylko odrobinę lepszy, ale nawet niezliczone pomyłki na podwójnych nie powstrzymały go przed wyjściem na prowadzenie 3:1.

Choć Szagański zredukował straty do jednego lega, punktacja cały czas kulała, a średnia nie chciała iść w górę. Polak zdecydował się grać głównie przez dziewiętnastki, co pomogło doprowadzić do stanu 3:4. Kolejne pudła rywala na zamknięciach pozwalały wierzyć w doprowadzenie do wyrównania, ale tak się nie stało. Przy wyniku 3:5 udało się jeszcze przetrwać lotkę meczową. Chwilę później szczęścia już zabrakło – 4:6, o którym raczej chcemy szybko zapomnieć.

 

UK Open 2024 – 1. runda

🇵🇱 Radek Szagański 4:6 :england: George Killington

Średnie: 76,92 – 80,89

Podwójne: 25,0% (4/16) – 19,3% (6/31)

Maksy: 0 – 0

ZOBACZ TEŻ
Gilding się obudził. Ratajski odpadł z World Matchplay
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama