Obserwuj nas

Newsy

Kolejna porażka Polaka. Białecki odpadł z UK Open

Sebastian Białecki przegrał z Jensonem Walkerem w meczu 1. rundy UK Open. Anglik zagrał nadspodziewanie dobre spotkanie, które skończyło się rezultatem 4:6. To oznacza, że jedynym reprezentantem Polski w tegorocznej edycji turnieju pozostał Krzysztof Ratajski.

Źródło: Professional Darts Corporation

Już od początku spotkania było jasne, że Polak nie stanie przed prostym zadaniem. Walker popisywał się znakomitą grą na punktacji, podczas gdy Bolt momentami nie potrafił wstrzelić się w potrójne. Z tego powodu na tablicy szybko pojawił się wynik 0:3.

Choć udało się przerwać złą passę, Anglik ani na moment nie zwalniał tempa. Nadzieję w serca wlał checkout Białeckiego ze 130 punktów, doprowadzający do stanu 2:4. Nadal było jednak konieczne zdobycie dwóch przełamań. Szansa rzeczywiście się pojawiła, ale nie udało się wykorzystać dwóch lotek na trzecią partię.

Porażki przez jakiś czas jeszcze udało się uniknąć – Walker spudłował dwie lotki na mecz, a Bolt trafił podwójną dziesiątkę na 4:5. W kolejnej partii nie było już tyle szczęścia, więc Polak pożegnał się z turniejem.

 

UK Open 2024 – 1. runda

🇵🇱 Sebastian Białecki 4:6 :england: Jenson Walker

Średnia: 89,71 – 88,46

Podwójne: 36,4% (4/11) – 40,0% (6/15)

Maksy: 2 – 3

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama