Obserwuj nas

Newsy

Price odpuści turnieje World Series? Wiadomość w mediach społecznościowych

Gerwyn Price tym razem nie zdołał triumfować w turnieju European Touru w Riesie. Walijczyk uległ Martinowi Schindlerowi w finale. Poza skomentowaniem bieżących wydarzeń zapowiedział także… że planuje wakacje w terminach turniejów PDC!

Gerwyn Price (fot. PDC)

Gerwyn Price do tej pory czterokrotnie był najlepszy w turnieju International Darts Open. W niedzielę jednak znalazł człowieka, który okazał się od niego lepszy – był nim Martin Schindler. Walijczyk lapidarnie skomentował wydarzenia na swoim Instagramie. “Grałem dobrze cały weekend, szkoda tego finału. Czekam na następny turniej, dziękuję za wsparcie”.

Znacznie ciekawsze była jednak kolejna wiadomość, którą Price zamieścił w instagramowych stories. “Chciałbym zabrać rodzinę do Tajlandii od 4 do 18 sierpnia. Moglibyście polecić mi jakieś wille lub hotele?” – napisał.

Nie byłoby nic dziwnego w tym, że były mistrz świata chce spędzić czas z rodziną i odpocząć, ale akurat w tym terminie zostaną rozegrane dwa turnieje World Series of Darts: 9 i 10 sierpnia w Australii, a tydzień później w Nowej Zelandii. Wszystko wskazuje na to, że Gerwyn Price w tych zmaganiach udziału nie weźmie.

To właśnie w Hamilton Gezzy odniósł do tej pory jedyny triumf w turnieju World Series (nie wliczając finałów). W 2022 wygrał 8:4 z Jonnym Claytonem.

Gerwyn Price napisał na Instagramie, że planuje wakacje w terminie turniejów PDC.
fot. Instagram Gerwyna Price’a
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama