Obserwuj nas

Newsy

Giełda – kupuj, sprzedawaj, wymieniaj

Gdy kilka miesięcy temu stawialiśmy sobie pytania, co musi się znaleźć na naszej stronie internetowej w pierwszej kolejności, podstawowym założeniem było stworzenie Giełdy Darterskiej. Byliśmy świadomi ogromnego rynku sprzętu darterskiego, ale również braku profesjonalnych narzędzi ułatwiających zarówno kupowanie, jak i sprzedawanie. Od pomysłów przeszliśmy więc do czynów.

Chociaż nie możemy obiecać, że nasza Giełda Darterska jest doskonała we wszystkich aspektach, to jednak włożyliśmy wiele wysiłku w stworzenie jak najbardziej efektywnej platformy, która umożliwi pasjonatom darta łatwe znalezienie tego, czego potrzebują. W tym momencie wymiana czy sprzedaż darterskich akcesoriów odbywa się przede wszystkim w specjalistycznych grupach na Facebooku. Mają one jednak swoje ograniczenia i nie są w pełni przystosowane do wszystkich potrzeb i preferencji użytkowników.

W naszym projekcie znajdziecie wiele rozwiązań, które mają na celu zapewnić większą wygodę i efektywność. Przede wszystkim do dyspozycji macie wyszukiwarkę, która umożliwia szybkie znalezienie interesującego Was sprzętu. Wyszukujcie według nazwy, kategorii, słowa kluczowego, miejscowości a nawet sprzedającego. Koniec ze stratą czasu na przeglądanie nieodpowiednich ogłoszeń – wreszcie możecie skupić się na tym, czego naprawdę potrzebujecie.

Kolejny atut to widełki cenowe. Dzięki nim możecie ustalić zakres, w którym poszukujecie sprzętu. To doskonałe narzędzie do filtrowania ogłoszeń i skupienia się na ofertach, które mieszczą się w Waszym budżecie. Bez zbędnych negocjacji i frustracji – skoncentrujcie się na potencjalnych transakcjach, które odpowiadają Waszym oczekiwaniom finansowym.

Nie do przecenienia jest także zasięg. W przeciwieństwie do grup sprzedażowych na Facebooku, które wymagają posiadania konta na tej platformie społecznościowej, nasza giełda jest dostępna dla wszystkich bez względu na to, czy korzystają z Facebooka czy nie. Wielu zawodników darta, zwłaszcza tych starszej daty, nie korzysta z mediów społecznościowych. Nasza Giełda daje im możliwość sprzedaży i zakupu sprzętu bez konieczności rejestracji na Facebooku. Dzięki temu szansa na znalezienie odpowiedniego kupca zwiększa się kilkukrotnie.

To co wymieniliśmy powyżej to oczywiście nie wszystko. Statystyki, łatwa edycja ogłoszeń z jednego miejsca, pomoc merytoryczna ze strony naszych moderatorów – na to wszystko również możecie liczyć. A dlaczego tak bardzo nam zależy, byście właśnie tutaj dokonywali swoich transakcji? Dla nas to niezwykle istotny aspekt, który pomoże stworzyć z portalu Łączy Nas Dart swoiste centrum polskiego darta. Dążymy do tego, aby nasza platforma stała się miejscem, gdzie pasjonaci tej pięknej dyscypliny sportu będą mogli znaleźć wszystko, czego potrzebują. Każde dodane przez Was ogłoszenie, to będzie krok właśnie w tym kierunku.

Chcielibyśmy wyraźnie podkreślić, że nasz artykuł NIE MA na celu deprecjonowania grup sprzedażowych na Facebooku. Sami wielokrotnie z nich korzystaliśmy, ale już wtedy widzieliśmy, że istnieje potrzeba stworzenia dedykowanej platformy, która lepiej odpowiada specyficznym wymaganiom i preferencjom społeczności darterskiej. Naszym celem jest zapewnienie alternatywnego rozwiązania, dlatego chcących pozostać wiernym Facebookowi, zachęcamy do korzystania z naszej Giełdy Darterskiej jako dodatkowego źródła sprzedaży. Na pewno na tym nie stracicie.

Mamy nadzieję, że nasza Giełda wkrótce zapełni się wkrótce Waszymi ogłoszeniami. Zanim jednak rozpoczniecie proces wrzucania swojej pierwszej oferty, warto zajrzeć do naszego regulaminu. Znajdziecie w nim ważne informacje, które pomogą w sprawnej i efektywnej nawigacji. A może macie jakieś pytania lub chcielibyście podzielić się sugestiami, które mogłyby poprawić działanie naszej platformy? Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

ZOBACZ TEŻ
Darterskie freebety czekają!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama