Obserwuj nas

Newsy

Turnieje darta – wreszcie w jednym miejscu!

Turnieje to sól darta. Ale błędem jest myśleć, że to tylko i wyłącznie rywalizacja sportowa. To przede wszystkim fantastyczna okazja do nawiązania nowych znajomości, dzielenia się pasją i spędzania czasu w przyjaznej atmosferze.

Chyba każdemu organizatorowi turnieju darterskiego marzy się sytuacja, w której sala gry pęka w szwach. Im więcej graczy bierze udział w zawodach, tym większa energia i emocje towarzyszące rozgrywkom. Nie zawsze jednak udaje się zebrać optymalną ilość graczy. Przyczyny są różne, ale jedną z głównych jest brak dostępu do informacji dla potencjalnych uczestników. Byłoby inaczej, gdyby wiadomości o rozgrywkach można było znaleźć w jednym miejscu. I my taką przestrzeń postanowiliśmy stworzyć!

Znalezienie odpowiedniego mechanizmu nie było proste i trwało dłużej niż mogło by się wydawać. Po długich poszukiwaniach udało nam się jednak znaleźć system, który spełnia nasze oczekiwania i mamy nadzieję, że Wy – po jego eksploracji – również dojdziecie do podobnego wniosku. Nie chcemy tego nazywać rewolucją, natomiast jeśli chociaż jednej osobie nasz kalendarz pozwoli na znalezienie turnieju, z którego wyniesie fajne wspomnienia i złapie darterskiego bakcyla – to znaczy, że było warto.

A jakie są główne atuty naszego systemu? Przede wszystkim rozbudowane opcje wyszukiwania, dzięki którym możecie znaleźć turniej w swoim mieście, województwie, ale też po konkretnym organizatorze. Wszystko z podziałem na miesiące, w odpowiedniej chronologii. Druga ważna kwestia to mnóstwo szczegółów, które otrzymacie po kliknięciu na dany event. Plakat, wskazówki dojazdu, kwota wpisowego, kontakt do organizatorów, udział znanych zawodników, link do transmisji na żywo – to tylko część możliwości, jakie oferuje nasz system. Kluczowy jest jednak czynnik ludzki, bo wpierw wszystkie informacje musimy od kogoś uzyskać. I w tym miejscu warto się na chwilę zatrzymać.

Jasnym jest, że mimo ogromnego zapału który posiadamy, nie jesteśmy w stanie sami poszukiwać turniejów. Nasz zasób czasowy jest ograniczony, dlatego zachęcamy wszystkich organizatorów darterskich zmagań do kontaktu. Wystarczy napisać na nasz profil FB lub skorzystać z zakładki KONTAKT i jak tylko otrzymamy wiadomość, natychmiast wrócimy do Was, by uzyskać wszystkie detale organizowanej przez Was imprezy. Potem wystarczy już tylko kilka minut, by turniej pojawił się w naszym systemie. Apelujemy przy okazji, byście nie analizowali czy Wasze zmagania nie są przypadkiem za małe lub zbyt kameralne. Nie jest istotne, czy posiadają status regionalny, wojewódzki czy ogólnokrajowy. Każdy turniej jest tak samo istotny i organizacja każdego przyczynia się do popularyzacji darta w Polsce.

Jesteśmy przekonani, że dzięki Waszemu wsparciu i zaangażowaniu nasza społeczność będzie się dynamicznie rozwijać, a kalendarz imprez darterskich wypełni się wydarzeniami na długo, długo w przyszłość!

ZOBACZ TEŻ
Wyjść, wygrać, a potem się zobaczy. Ratajski w grze o ćwierćfinał Matchplaya!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama