Obserwuj nas

Newsy

Hughes rywalem Ratajskiego w drugiej rundzie mistrzostw świata

Jamie Hughes awansował do drugiej rundy mistrzostw świata PDC, pokonując Davida Camerona. Tym samym stało się jasne, że w następny piątek zmierzy się z Krzysztofem Ratajskim, który awans do tej fazy uzyskał ze względu na rozstawienie w turnieju.

Źródło: Professional Darts Corporation

Spotkanie Hughesa z Cameronem nie stało na wysokim poziomie. Pierwszy miał bardzo duże problemy z punktacją, a drugi z podwójnymi – przynajmniej w pierwszym secie, bo później gra stała się bardziej jednorodna. Obaj gracze cały czas mieli jednak kłopoty z regularnym zbieraniem kompletnych legów – z reguły w którymś momencie pojawiały się problemy, a panowie zaskakująco często spotykali się w bezpośredniej walce na doublach.

Pierwsza partia padła łupem Hughesa, ale Cameron szybko doprowadził do wyrównania. Oba sety, tak samo jak trzeci, skończyły się deciderami – ten jednak ponownie padł łupem Anglika, który zamknął spotkanie wynikiem 3:1. Tym samym jest to dla niego pierwsze zwycięstwo w mistrzostwach świata.

1. runda: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Jamie Hughes (81,39) 3:1 🇨🇦 David Cameron (82,19)

2. runda: 🇵🇱 (24) Krzysztof Ratajski – 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Jamie Hughes (22.12, ok. godz. 15:30)

2 komentarze

1 Komentarz

 1. Damian Godek-Wocial

  Damian Godek-Wocial

  16 grudnia, 2023 o 22:10

  Hughes pokazał dziś, że jest bardzo mocny. Ratajczyk może mieć ciężką przeprawę. 😮

  • Robert Biskupski

   Robert Biskupski

   17 grudnia, 2023 o 09:31

   to jest dart. Dziś grasz na średniej 80, jutro wyjdzie Ci mecz życia. Trzeba być czujnym

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama