Obserwuj nas

Newsy

I znów ten Humphries. Szagański odpada z PC Finals

Radek Szagański przegrał z Luke’iem Humphriesem w meczu drugiej rundy Players Championship Finals. Anglik znów był maszyną na punktacji i podwójnych, a samo spotkanie wygrał dość komfortowo. Polak, mimo dobrej gry, nie zdołał ugrać żadnego lega.

Źródło: Professional Darts Corporation

Problemy zaczęły się już na początku meczu. Choć Szagański miał w pierwszej partii szansę na przełamanie, nie zdołał trafić czerwonego środka. Humphries już w drugim legu przełamał rzut naszego reprezentanta, co w zasadzie ustawiło przebieg spotkania.

Dwie kolejne partie również padły łupem zwycięzcy Grand Slamu. Szagański nie był może daleko, ale nie mógł liczyć na jakiekolwiek pomyłki na podwójnych przeciwnika.

Przy wyniku 0:4 Polak ponownie pomylił się na czerwonym środku, na co, jak się okazało, nie mógł sobie pozwolić. Humphries kończył wszystko, co się dało, a do końca meczu nie stracił żadnej partii.


Players Championship Finals 2023 – 2. runda:

🇵🇱 Radek Szagański 0:6 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Luke Humphries

Średnie: 98,43 – 107,36

Podwójne: 0% (0/2) – 100% (6/6)

Maksy: 1 – 1

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama