Obserwuj nas

Newsy

Potwierdzone! Podejrzany o ustawienie meczu Jiwa wyrzucony z MŚ

Osądzony o ustawianie meczów Prakash Jiwa oficjalnie zdyskwalifikowany z mistrzostw świata. Jego miejsce zajmie finalista indyjskich kwalifikacji Bhav Patel.

Źródło: MODUS Super Series Darts

16 listopada Darts Regulations Authority, sprawujące pieczę nad zasadami we wszystkich rozgrywkach, wydało komunikat, w którym ogłosiło zawieszenie trzech graczy. W tym gronie znalazł się Prakash Jiwa, który w grudniu miał wystąpić w Alexandra Palace. Według DRA Hindus miał dopuścić się oszustwa w rozgrywkach Modus Super Series. O całej sytuacji możesz przeczytać tutaj.

Natomiast dopiero dziewieć dni później, 25 listopada, PDC potwierdziła usunięcie gracza ze zbliżających się mistrzostw świata. Zamiast niego do Londynu pojedzie finalista indyjskiego turnieju kwalifikacyjnego Bhav Patel, dla którego będzie to debiutancki udział w światowym czempionacie.

Impreza rozpocznie się 15 grudnia, a losowanie odbędzie się już w poniedziałek o godzinie 17:30. Awans uzyskało aż trzech Polaków. Jako ostatni zrobił to Krzysztof Kciuk.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona