Obserwuj nas

Newsy

II edycja turnieju deblowego – grupy, wyniki, transmisja

72 pary – tyle zgłosiło się do 2. edycji turnieju deblowego! To wynik, który zapowiada fantastyczną rywalizację, na którą my cieszymy się podwójnie. Bo nic nie sprawia takiej frajdy, jak turniej par i walka “jeden za drugiego”!

Zanim jednak przejdziecie do eksploracji grup i weryfikacji z kim przyjdzie Wam zagrać, chcemy przekazać kilka ważnych informacji. O ile bowiem tabelki macie już rozpisane, o tyle dokładna rozpiska meczów pojawi się dziś w nocy / jutro. Jeszcze nie wiemy, czy wyniki będziemy uzupełniali w tym artykule czy moze w Challongu – tę kwestię dogramy wkrótce.

Druga kwestia – grupy od 17:00 do 20:00 są złożone z czterech par, z kolei te późniejsze z pięciu. Gdyby jednak okazało się, że są kolejni chętni, to nie ma problemu, by dokooptować ich do grup z godziny 17-20. Wówczas rozegracie więcej spotkań. Dlatego cały czas przyjmujemy zgłoszenia, by zapełnić te 8 wolnych miejsc.

Kolejna sprawa – wszystkich uczestników zachęcamy do dołączenia do grupy turniejowej – https://www.facebook.com/groups/454849625716339. Jest to bardzo ważne, albowiem w tym miejscu dzielimy się z Wami kluczowymi informacjami dotyczącymi drabinki, godzin, etc.

Przypominamy, że w fazie grupowej gramy do 2 wygranych legów, w formacie 501. Z każdej grupy sobotniej awans do kolejnej fazy uzyskają dwie najlepsze pary. Łącznie da to 32 pary, które w niedzielę od 17:00 rozpoczną grę w kolejnych grupach (8 stawek po 4). Promocję wywalczą dwie drużyny, zostanie więc ich 16 i wtedy rozpoczniemy fazę play-off.

Player do transmisji na żywo znajdziecie na górze artykułu. Zachęcamy jednak, by relację oglądać bezpośrednio na YouTube, bo dzięki temu zyskacie możliwość komentowania wydarzeń, ale też zostawienia nam polubienia, subskrypcji czy donejta. Za wszystko z góry dziękujemy!

Z racji tego, że gramy w Breaku 147, z pierwszego i drugiego dnia pokażemy live jedynie wybrane spotkania. Przede wszystkim poszukamy takich osób, które jeszcze nie miały okazji wystąpić na tarczy telewizyjnej. ALE! Jeśli chcecie zmaksymalizować swoje szanse na występ przed kamerą, to wystarczy założyć konto w BETFAN przez link https://betfan.pl/lp/kir2ml091p z kodem LACZYNASDART i jak uda się to zrobić, to wtedy napiszcie do nas na PRIV.

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy też jeśli znajdziecie jakiś błąd w rozpisce – czekamy na kontakt! Podobnie w sytuacji, w której już wiecie, że nie dojedziecie na zmagania. Prosimy aby w takiej sytuacji nie czekać, tylko dać nam znać najszybciej jak się da!

FAZA PUCHAROWA

1/8 FINAŁU

1A-2H – Caliński/Kobylarz – Niks/Bartos 3-0
1G-2B – Polak/Rożniatowski – Marciniak/Flont 0-3
1C-2F – Cieszyński/Bogacz – Czapla/Wierzbowski
1E-2D – Zając/Kowalski – Kubowicz/Łokietek 3-1
1B-2G – Jaworski/Górski – Nowak/Smuga 0-3
1H-2A – Jędrzejczak/Krawczyk – Wiewióra/Chechliński 0-3
1D-2E – Lauer/Michalski – Siekierka/Orzechowski 3-0
1F-2C – Pączek/Lis – Kocik/Robaczewski 3-1

1/4 FINAŁU

Caliński/Kobylarz – Marciniak/Flont 3:1

Czapla/Wierzbowski – Zając/Kowalski 2:3

Nowak/Smuga – Wiewióra/Chechliński 1:3

Lauer/Michalski – Pączek/Lis 3:2

1/2 FINAŁU

Caliński/Kobylarz – Zając/Kowalski 3:2

Wiewióra/Chechliński – Lauer/Michalski 1:3

MECZ o 3 MJEJSCE

Zając/Kowalski – Wiewióra/Chechliński 3:2

FINAŁ

Caliński/Kobylarz – Lauer/Michalski 2:4

II FAZA GRUPOWA

LPGrupa A, niedziela 17:00 – 19:00 (tarcza 2)ZLegiPunkty
1Kamil Caliński / Jerzy Kobylarz36:06
2Mateusz Wiewióra / Krzysztof Chechliński24:34
3Gaweł Sypniewski / Mateusz Orzechowski13:42
4Piotr Mucha / Jacek Mucha00:60

Kamil Caliński / Jerzy Kobylarz

Mateusz Wiewióra / Krzysztof Chechliński

Piotr Mucha / Jacek Mucha

Gaweł Sypniewski / Mateusz Orzechowski


LPGrupa B, niedziela 17:00 – 19:00 (tarcza 6)ZLegiPunkty
1Krystian Jaworski / Tomasz Górski
2Marek Kubowicz / Piotr Góral
3Arkadiusz Marciniak / Damian Flont
4Mateusz Ludwiniak / Bartłomiej Pieczarowski

Krystian Jaworski / Tomasz Górski

Marek Kubowicz / Piotr Góral

Arkadiusz Marciniak / Damian Flont

Mateusz Ludwiniak / Bartłomiej Pieczarowski


LPGrupa C, niedziela 17:00 – 19:00 (tarcza 8)ZLegiPunkty
1Jacek Cieszyński / Michał Bogacz24:34
2Kamil Kocik / Mateusz Robaczewski25:34
3Paweł Błaszczyk / Rafał Rosa12:42
4Mateusz Sobiech / Mateusz Angielczyk13:42

Kamil Kocik / Mateusz Robaczewski

Mateusz Sobiech / Mateusz Angielczyk

Paweł Błaszczyk / Rafał Rosa

Jacek Cieszyński / Michał Bogacz


LPGrupa D, niedziela 17:00 – 19:00 (tarcza 12)ZLegiPunkty
1Krzysztof Lauer / Tomasz Michalski36:16
2Joanna Kubowicz / Kuba Łokietek25:34
3Szymon Piórek / Bartek Stolarz12:52
4Kacper Kowalski / Bartek Kowalski02:60

Krzysztof Lauer / Tomasz Michalski

Joanna Kubowicz / Kuba Łokietek

Szymon Piórek / Bartek Stolarz

Kacper Kowalski / Bartek Kowalski


LPGrupa E, niedziela 17:00 – 19:00 (tarcza 13)ZLegiPunkty
1 Maciej Zając / Dawid Kowalski36:26
2Krystian Siekierka / Daniel Orzechowski24:34
3Mikołaj Krawczak / Michał Szydełko14:42
4 Mikołaj Błaszko / Jakub Stolarczyk01:60

Mikołaj Błaszko / Jakub Stolarczyk

Maciej Zając / Dawid Kowalski

Mikołaj Krawczak / Michał Szydełko

Krystian Siekierka / Daniel Orzechowski


LPGrupa F, niedziela 17:00 – 19:00 (tarcza 14)ZLegiPunkty
1Tomasz Czapla / Marek Wierzbowski
2Patryk Zaręba / Piotr Puławski
3Grzegorz Pączek / Krzysztof Lis
4Przemek Bonat / Daniel Bochen

Tomasz Czapla / Marek Wierzbowski

Patryk Zaręba / Piotr Puławski

Grzegorz Pączek / Krzysztof Lis

Przemek Bonat / Daniel Bochen


LPGrupa G, niedziela 17:00 – 19:00 (tarcza 15)ZLegiPunkty
1Łukasz Polak / Michał Różniatowski*36:26
2Maciej Nowak / Daniel Smuga24:24
3Mikołaj Kubera / Kuba Wilamowski14:52
4Łukasz Ozygała / Damian Białecki02:60
* za wycofanych Wojtka Bartoszka i Andrzeja Koronkę

Maciej Nowak / Daniel Smuga

Łukasz Ozygała / Damian Białecki

Mikołaj Kubera / Kuba Wilamowski

Łukasz Polak / Michał Różniatowski (za wycofanych Wojtka Bartoszka i Andrzeja Koronkę)


LPGrupa H, niedziela 17:00 – 19:00 (tarcza 16)ZLegiPunkty
1Kamil Jędrzejczak / Rafał Krawczyk25:34
2Bartek Niks / Przemysław Bartos24:24
3Klaudiusz Koza / Mikołaj Kaczmarczyk13:42
4Adam Kłopotowski / Mariusz Gałązka12:52

Kamil Jędrzejczak / Rafał Krawczyk

Bartek Niks / Przemysław Bartos

Klaudiusz Koza / Mikołaj Kaczmarczyk

Adam Kłopotowski / Mariusz Gałązka


GRUPY A-H, SOBOTA, GODZ. 17:00 – 20:00

LPGrupa A, sobota 17:00 – 20:00ZLegiPunkty
1Marek Kubowicz / Piotr Góral48:08
2Gaweł Sypniewski / Mateusz Orzechowski36:26
3Karolina Załawka / Bartek Maślak24:44
4Dariusz Strzelczyk / Franciszek Strzelczyk12:62
5Damian Maleszyk / Michał Wróbel00:80

Kubowicz / Góral – Strzelczyk / Strzelczyk 2:0

Maleszyk / Wróbel – Załawka / Maślak 0:2

Sypniewski / Orzechowski – Kubowicz / Góral 0:2

Strzelczyk / Strzelczyk – Maleszyk / Wróbel 2:0

Sypniewski / Orzechowski – Załawka / Maślak 2:0

[TV] Kubowicz / Góral – Maleszyk / Wróbel 2:0

Załawka / Maślak – Strzelczyk / Strzelczyk 2:0

Maleszyk / Wróbel – Sypniewski / Orzechowski 0:2

Załawka / Maślak – Kubowicz / Góral 0:2

[TV] Strzelczyk / Strzelczyk – Sypniewski / Orzechowski 0:2


LPGrupa B, sobota 17:00 – 20:00ZLegiPunkty
1Tomasz Czapla / Marek Wierzbowski48:08
2Mikołaj Krawczak / Michał Szydełko36:26
3Sebastian Chołko / Michał Kasiński24:54
4Szymon Krupiak / Wiktor Sosnowski13:72
5Kamil Konowrocki / Łukasz Pędowski01:80

Czapla / Wierzbowski – Krupiak / Sosnowski 2:0

Chołko / Kasiński – Krawczak / Szydełko 0:2

Konowrocki / Pędowski – Czapla / Wierzbowski 0:2

Krupiak / Sosnowski – Chołko / Kasiński 1:2

Konowrocki / Pędowski – Krawczak / Szydełko 0:2

Czapla / Wierzbowski – Chołko / Kasiński 2:0

Krawczak / Szydełko – Krupiak / Sosnowski 2:0

[TV] Chołko / Kasiński – Konowrocki / Pędowski 2:0

Krawczak / Szydełko – Czapla / Wierzbowski 0:2

Krupiak / Sosnowski – Konowrocki / Pędowski 2:1


LPGrupa C, sobota 17:00 – 20:00ZLegiPunkty
1Krzysztof Lauer / Tomasz Michalski48:08
2Adam Kłopotowski / Mariusz Gałązka36:46
3Adam Brzostek / Rafał Piszczatowski25:44
4Paweł Kucharski / Bartłomiej Kucharski12:72
5Mateusz Jeremicz / Radosław Jeremicz02:80

Kucharski / Kucharski – Lauer / Michalski 0:2

Brzostek / Piszczatowski – Jeremicz / Jeremicz 2:0

Kłopotowski / Gałązka – Kucharski / Kucharski 2:0

[TV] Lauer / Michalski – Brzostek / Piszczatowski 2:0

[TV] Kłopotowski / Gałązka – Jeremicz / Jeremicz 2:1

Kucharski / Kucharski – Brzostek / Piszczatowski 0:2

Jeremicz / Jeremicz – Lauer / Michalski 0:2

Brzostek / Piszczatowski – Kłopotowski / Gałązka 1:2

Jeremicz / Jeremicz – Kucharski / Kucharski 1:2

Lauer / Michalski – Kłopotowski / Gałązka 2:0


LPGrupa D, sobota 17:00 – 20:00ZLegiPunkty
1Mateusz Wiewióra / Krzysztof Chechliński48:18
2Paweł Błaszczyk / Rafał Rosa36:46
3Gunter Mach / Marcin Mach26:54
4Marcin Krawczyk / Piotr Pardiak12:62
5Igor Obrępalski / Filip Zowczak02:80

Obrępalski / Zowczak – Błaszczyk / Rosa 1:2

Wiewióra / Chechliński – Mach / Mach 2:1

Krawczyk / Pardiak – Obrępalski / Zowczak 2:0

Błaszczyk / Rosa – Wiewióra / Chechliński 0:2

Krawczyk / Pardiak – Mach / Mach 0:2

Obrępalski / Zowczak – Wiewióra / Chechliński 0:2

Mach / Mach – Błaszczyk / Rosa 1:2

Wiewióra / Chechliński – Krawczyk / Pardiak 2:0

[TV] Mach / Mach – Obrępalski / Zowczak 2:1

Błaszczyk / Rosa – Krawczyk / Pardiak 2:0


LPGrupa E, sobota 17:00 – 20:00ZLegiPunkty
1Kamil Kocik / Mateusz Robaczewski48:38
2Grzegorz Pączek / Krzysztof Lis37:36
3Rafał Gugałka / Łukasz Piętka25:44
4Bartłomiej Krzyżański / Patryk Wągrodzki12:72
5Dominik Marchelewicz / Kamil Wiśniewski03:80

Krzyżański / Wągrodzki – Pączek / Lis 0:2

Marchelewicz / Wiśniewski – Gugałka / Piętka 0:2

[TV] Kocik / Robaczewski – Krzyżański / Wągrodzki 2:0

Pączek / Lis – Marchelewicz / Wiśniewski 2:1

Kocik / Robaczewski – Gugałka / Piętka 2:1

Krzyżański / Wągrodzki – Marchelewicz / Wiśniewski 2:1

[TV] Gugałka / Piętka – Pączek / Lis 0:2

Marchelewicz / Wiśniewski – Kocik / Robaczewski 1:2

Gugałka / Piętka – Krzyżański / Wągrodzki 2:0

Pączek / Lis – Kocik / Robaczewski 1:2


LPGrupa F, sobota 17:00 – 20:00ZLegiPunkty
1Maciej Nowak / Daniel Smuga36:16
2Piotr Mucha / Jacek Mucha14:42
3Kacper Steć / Jarosław Steć12:42
4Rafał Raczyński / Maciej Żelazo12:52

Nowak / Smuga – Raczyński / Żelazo 2:0

Mucha / Mucha – Steć / Steć 2:0

Nowak / Smuga – Mucha / Mucha 2:1

Raczyński / Żelazo – Steć / Steć 0:2

Steć / Steć – Nowak / Smuga 0:2

Mucha / Mucha – Raczyński / Żelazo 1:2


LPGrupa G, sobota 17:00 – 20:00ZLegiPunkty
1Bartek Niks / Przemysław Bartos36:26
2Mikołaj Kubera / Kuba Wilamowski24:34
3Ania Nowakowska / Kamil Zgiet-Niewiadomski13:42
4Jakub Nyc / Filip Gąsiński02:60

Kubera / Wilamowski – Nyc / Gąsiński 2:1

Nowakowska / Zgiet-Niewiadomski – Niks / Bartos 1:2

Kubera / Wilamowski – Nowakowska / Zgiet-Niewiadomski 2:0

Nyc / Gąsiński – Niks / Bartos 1:2

Niks / Bartos – Kubera / Wilamowski 2:0

Nowakowska / Zgiet-Niewiadomski – Nyc / Gąsiński 2:0


LPGrupa H, sobota 17:00 – 20:00ZLegiPunkty
1Kamil Jędrzejczak / Rafał Krawczyk*24:24
2Wojtek Bartoszek / Andrzej Koronka*24:24
3Dawid Bielecki / Michał Bielecki*24:24
4Adam Górnikowski / Michał Mazański00:60
* – o kolejności zdecydował złoty leg

Jędrzejczak / Krawczyk – Górnikowski / Mazański 2:0

Bielecki / Bielecki – Bartoszek / Koronka 0:2

Jędrzejczak / Krawczyk – Bielecki / Bielecki 0:2

Górnikowski / Mazański – Bartoszek / Koronka 0:2

Bartoszek / Koronka – Jędrzejczak / Krawczyk 0:2

Bielecki / Bielecki – Górnikowski / Mazański 2:0


GRUPY I-P, SOBOTA, GODZ. 20:00 – 23:00

LPGrupa I, sobota 20:00 – 23:00ZLegiPunkty
1Kamil Caliński / Jerzy Kobylarz48:08
2Mateusz Ludwiniak / Bartłomiej Pieczarowski25:54
3Krzysztof Kamiński / Andrii Mischanchuk24:54
4Dawid Skowroński / Aneta Gidel14:72
5Artur Sobociński / Adam Sobociński13:72

Skowroński / Gidel – Kamiński / Mischanchuk 1:2

Sobociński / Sobociński – Caliński / Kobylarz 0:2

Ludwiniak / Pieczarowski – Skowroński / Gidel 2:1

Kamiński / Mischanchuk – Sobociński / Sobociński 2:0

[TV] Ludwiniak / Pieczarowski – Caliński / Kobylarz 0:2

Skowroński / Gidel – Sobociński / Sobociński 2:1

Caliński / Kobylarz – Kamiński / Mischanchuk 2:0

Sobociński / Sobociński – Ludwiniak / Pieczarowski 2:1

Caliński / Kobylarz – Skowroński / Gidel 2:0

Kamiński / Mischanchuk – Ludwiniak / Pieczarowski 0:2


LPGrupa J, sobota 20:00 – 23:00ZLegiPunkty
1Maciej Zając / Dawid Kowalski48:18
2Arkadiusz Marciniak / Damian Flont36:46
3Piotr Wielgórski / Kamil Witkowski26:44
4Mariusz Orlicz / Łukasz Wasiak13:72
5Jakub Wito / Ines Krakowiak-Król01:80

Orlicz / Wasiak – Wito / Krakowiak-Król 2:1

Zając / Kowalski – Wielgórski / Witkowski 2:1

Marciniak / Flont – Orlicz / Wasiak 2:1

Wito / Krakowiak-Król – Zając / Kowalski 0:2

Marciniak / Flont – Wielgórski / Witkowski 2:1

Orlicz / Wasiak – Zając / Kowalski 0:2

Wielgórski / Witkowski – Wito / Krakowiak-Król 2:0

Zając / Kowalski – Marciniak / Flont 2:0

Wielgórski / Witkowski – Orlicz / Wasiak 2:0

[TV] Wito / Krakowiak-Król – Marciniak / Flont 0:2


LPGrupa K, sobota 20:00 – 23:00ZLegiPunkty
1Krystian Jaworski / Tomasz Górski37:46
2Przemek Bonat / Daniel Bochen37:46
3Łukasz Polak / Michał Rożniatowski26:44
4Maksymilian Kozakowski / Wojciech Rytel-Tyburczy24:54
5Jarek Kowalczyk / Sławomir Wiśniewski01:80

Jaworski / Górski – Kozakowski / Rytel-Tyburczy 1:2

Polak / Rożniatowski – Kowalczyk / Wiśniewski 2:0

Bonat / Bochen – Jaworski / Górski 1:2

[TV] Kozakowski / Rytel-Tyburczy – Polak / Rożniatowski 0:2

Bonat / Bochen – Kowalczyk / Wiśniewski 2:1

Jaworski / Górski – Polak / Rożniatowski 2:1

Kowalczyk / Wiśniewski – Kozakowski / Rytel-Tyburczy 0:2

Polak / Rożniatowski – Bonat / Bochen 1:2

Kowalczyk / Wiśniewski – Jaworski / Górski 0:2

Kozakowski / Rytel-Tyburczy – Bonat / Bochen 0:2


LPGrupa L, sobota 20:00 – 23:00ZLegiPunkty
1Łukasz Ozygała / Damian Białecki36:36
2Klaudiusz Koza / Mikołaj Kaczmarczyk37:46
3Adrian Banasiak / Zbyszek Mitura25:54
4Kamil Stańczyk / Piotr Gwiazda26:44
5Maciej Darmochwał / Mateusz Dziełak00:80

Darmochwał / Dziełak – Stańczyk / Gwiazda 0:2

Koza / Kaczmarczyk – Banasiak / Mitura 2:1

Ozygała / Białecki – Darmochwał / Dziełak 2:0

Stańczyk / Gwiazda – Koza / Kaczmarczyk 1:2

Ozygała / Białecki – Banasiak / Mitura 2:0

Darmochwał / Dziełak – Koza / Kaczmarczyk 0:2

[TV] Banasiak / Mitura – Stańczyk / Gwiazda 2:1

Koza / Kaczmarczyk – Ozygała / Białecki 1:2

Banasiak / Mitura – Darmochwał / Dziełak 2:0

Stańczyk / Gwiazda – Ozygała / Białecki 2:0


LPGrupa M, sobota 20:00 – 23:00ZLegiPunkty
1Mateusz Sobiech / Mateusz Angielczyk37:26
2Kacper Kowalski / Bartek Kowalski36:36
3Marcin Słomka / Grześ Iwanicki25:54
4Nikodem Pawlak / Oskar Lipski25:54
5Jakub Sopel / Hubert Hys00:80

Słomka / Iwanicki – Pawlak / Lipski 2:1

Sobiech / Angielczyk – Kowalski / Kowalski 2:0

Sopel / Hys – Słomka / Iwanicki 0:2

Pawlak / Lipski – Sobiech / Angielczyk 2:1

Sopel / Hys – Kowalski / Kowalski 0:2

Słomka / Iwanicki – Sobiech / Angielczyk 0:2

Kowalski / Kowalski – Pawlak / Lipski 2:0

Sobiech / Angielczyk – Sopel / Hys 2:0

Kowalski / Kowalski – Słomka / Iwanicki 1:2

Pawlak / Lipski – Sopel / Hys 2:0


LPGrupa N, sobota 20:00 – 23:00ZLegiPunkty
1Mikołaj Błaszko / Jakub Stolarczyk48:28
2Szymon Piórek / Bartek Stolarz25:44
3Paweł Staszewski / Mateusz Wojtunik24:54
4Tymek Smalski / Kacper Smalski13:72
5Dominik Kobylarz / Przemysław Kobylarz14:62

Staszewski / Wojtunik – Smalski / Smalski 2:1

Kobylarz / Kobylarz – Błaszko / Stolarczyk 1:2

Piórek / Stolarz – Staszewski / Wojtunik 2:0

Smalski / Smalski – Kobylarz / Kobylarz 2:1

Piórek / Stolarz – Błaszko / Stolarczyk 1:2

[TV] Staszewski / Wojtunik – Kobylarz / Kobylarz 2:0

Błaszko / Stolarczyk – Smalski / Smalski 2:0

Kobylarz / Kobylarz – Piórek / Stolarz 2:0

Błaszko / Stolarczyk – Staszewski / Wojtunik 2:0

Smalski / Smalski – Piórek / Stolarz 0:2


LPGrupa O, sobota 20:00 – 23:00ZLegiPunkty
1Joanna Kubowicz / Kuba Łokietek48:38
2Krystian Siekierka / Daniel Orzechowski36:36
3Krzysztof Gawroński / Aleksy Jarzyna25:54
4Kuba Zabielski / Jacek Zabielski13:72
5Przemysław Kopczyński / Angelika Król04:80

Kopczyński / Król – Gawroński / Jarzyna 1:2

Zabielski / Zabielski – Kubowicz / Łokietek 1:2

Siekierka / Orzechowski – Kopczyński / Król 2:1

Gawroński / Jarzyna – Zabielski / Zabielski 2:0

Siekierka / Orzechowski – Kubowicz / Łokietek 0:2

Kopczyński / Król – Zabielski / Zabielski 1:2

Kubowicz / Łokietek – Gawroński / Jarzyna 2:1

[TV] Zabielski / Zabielski – Siekierka / Orzechowski 0:2

Kubowicz / Łokietek – Kopczyński / Król 2:1

Gawroński / Jarzyna – Siekierka / Orzechowski 0:2


LPGrupa P, sobota 20:00 – 23:00ZLegiPunkty
1Patryk Zaręba / Piotr Puławski48:18
2Jacek Cieszyński / Michał Bogacz37:36
3Paweł Ereminowicz / Jarek Jóźwiak25:44
4Mateusz Kopytowski / Tomasz Lorbiecki12:62
5Jakub Bajer / Andrzej Kubaszek00:80

Ereminowicz / Jóźwiak – Bajer / Kubaszek 2:0

Zaręba / Puławski – Kopytowski / Lorbiecki 2:0

[TV] Cieszyński / Bogacz – Ereminowicz / Jóźwiak 2:1

Bajer / Kubaszek – Zaręba / Puławski 0:2

Cieszyński / Bogacz – Kopytowski / Lorbiecki 2:0

Ereminowicz / Jóźwiak – Zaręba / Puławski 0:2

Kopytowski / Lorbiecki – Bajer / Kubaszek 2:0

Zaręba / Puławski – Cieszyński / Bogacz 2:1

Kopytowski / Lorbiecki – Ereminowicz / Jóźwiak 0:2

Bajer / Kubaszek – Cieszyński / Bogacz 0:2


Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama