Obserwuj nas

Newsy

Kolejne absencje – Ratajski wycofał się z European Touru w Holandii!

Krzysztof Ratajski nie wystąpi w turnieju Dutch Darts Championship, który będzie siódmą w tym roku imprezą z cyklu European Tour. Polak jest jednym z pięciu graczy, którzy odpuszczą rywalizację w Rosmalen – wynika z komunikatu zamieszczonego na stronie PDC.

Źródło: Professional Darts Corporation

Listy opublikowane przez Professional Darts Corporation dotyczą turniejów Dutch Darts Championship (ET7) oraz European Darts Open (ET8). O ile w przypadku drugiego eventu obecność zadeklarowali na razie wszyscy gracze, tak w przypadku zawodów w Holandii lista absencji jest dość długa.

 

Dutch Darts Championship (ET7) – absencje i zastępcy

WycofaniZastępcy
:england: Luke Humphries Brendan Dolan
:scotland: Gary Anderson🇧🇪 Mike de Decker
:england: Rob Cross🇵🇹 Jose de Sousa
🇵🇱 Krzysztof Ratajski:england: Callan Rydz
:england: Luke Littler🇳🇱 Kevin Doets

 

Nieobecność podczas turnieju w Holandii może utrudnić Ratajskiemu rywalizację o mistrzostwa Europy. Dzięki wygranej z Domem Taylorem podczas Austrian Darts Open Polak awansował na 38. miejsce w rankingu European Touru, czyli tuż za TOP 32, które premiowane jest końcowym awansem.

Turnieje ET7 oraz ET8 zostaną rozegrane kolejno w dniach 24-26 maja oraz 21-23 czerwca.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama