Obserwuj nas

Newsy

Kolejne mocne nazwisko w tygodniu mistrzów. Triumf Dennanta w MODUS Super Series

W sobotni wieczór poznaliśmy jedenastego uczestnika Champions Week piątego sezonu rozgrywek Modus Super Series. Został nim, dość niespodziewanie, Matthew Dennant, który w meczu finałowym w kapitalnym stylu pokonał faworyzowanego Scotta Taylora.

Źródło: Modus Super Series

Od poniedziałku do środy, jak co tydzień, mieliśmy okazję obserwować grupę A, w której najlepszy okazał się Reece Robinson z dorobkiem 22 punktów. W czwartek wystartowała bardzo wyrównana grupa B oraz równie emocjonująca grupa C, z których awans wywalczyli kolejno: Matt Dennant, Tom Lonsdale i David Davies oraz Scott Taylor i David Schlichting.

Sobotnie zmagania rozpoczęliśmy od pojedynku Reece’a Robinsona z Davidem Schlichtingiem, lepszy w tym starciu okazał się Anglik, który razem ze swoim rodakiem Tomem Lonsdalem awansowali do półfinałów (decydujące w tej grupie okazały się bilanse legów, które wyrzuciły Schlichtinga). Druga grupa to zdecydowana dominacja jednego człowieka – Matthew Dennanta. Mało kto spodziewał się, że tak pewnie wygra on oba spotkania i dołączy do Robinsona i Lonsdale’a jak zwycięzca grupy. Stawkę półfinalistów uzupełnił Scott Taylor, po wygranej 4:0 z Walijczykiem Davidem Daviesem. 

Zwycięzcą pierwszego meczu półfinałowego, dosyć niespodziewanie, został Scott Taylor, który wyeliminował głównego faworyta – Robinsona. Drugim finalistą został Dennant, który przetrwał lotkę meczową i ostatecznie, po deciderze, pokonał Toma Lonsdale’a. Finałem okazała się być powtórka grupowego starcia, jednak tym razem mecz był o wiele bardziej wyrównany. Podwójne 9 w deciderze i Matt Dennant zajmuje przedostatnie miejsce w zacnym gronie uczestników Champions Week, gdzie oczywiście znajduje się także Sebastian Białecki.

 

 


Modus Super Series – wyniki 11. tygodnia (seria 5.):

Półfinał: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Reece Robinson (89,12) 2:4 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Scott Taylor (83,81)

Półfinał: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Matt Dennant (94,63) 4:3 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Tom Lonsdale (94.19)

Finał: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Matt Dennant (98,62) 4:3 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Scott Taylor (86,48)

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama