Obserwuj nas

Newsy

[WIDEO] Jak nie należy dziękować rywalowi za mecz? Przedstawia Callan Rydz

Callan Rydz znów nie ma najlepszej passy. Po triumfie sprzed kilku tygodni Anglik wyraźnie obniżył loty, czego dowód stanowi ostatnia seria turniejów w Barnsley. Podczas czterech dni rozgrywek Anglik dwukrotnie odpadał w pierwszej rundzie, a symbolem frustracji okazał się incydent po meczu z Maikiem Kuivenhovenem.

Źródło: Professional Darts Corporation

W meczu pierwszej rundy Players Championship 27 Rydz prowadził już 5:3, ale Kuivenhoven zdołał odrobić straty, zamykając dwa ostatnie legi kolejno w 14 i 15 lotkach. Anglik ewidentnie nie mógł pogodzić się z przegraniem niemal wygranego już meczu, co objawiło się od razu po trafionej lotce meczowej Holendra. Riot nie był zainteresowany podziękowaniem rywalowi za grę, a przy uścisku dłoni patrzył się w zupełnie innym kierunku.

 

 

W przypadku Rydza nie jest to nowa sytuacja. 25-latek znany jest z tego, że źle znosi porażki – identyczne obrazki oglądaliśmy po spotkaniu z Danielem Klose w PC11, wygranym przez Niemca po deciderze.

Wcześniej tego roku Anglik przyznał, że ze względu na brak formy boryka się z problemami natury mentalnej. Po wrześniowym triumfie w PC19, okraszonym serią 12 zwycięstw z rzędu wydawało się, że ten problem Riot ma już za sobą, ale tak świetna dyspozycja nie utrzymała się na długo.

Po spotkaniu z Kuivenhovenem Rydz przeprosił za swoje zachowanie za pośrednictwem portalu X. – Przepraszam za moje zachowanie. To irytujące, gdy przegrywasz mecz, który powinieneś wygrać. Raz jeszcze przepraszam Maika i życzę mu powodzenia w dalszej części turnieju – napisał.

 

 

 

1 Komentarzy

1 Komentarz

  1. Freakin Wizard

    Freakin Wizard

    23 października, 2023 o 01:07

    Najpierw zlamał grot w lotkach wyciągając je jak furiat,teraz brak podziękowania,a co potem?
    Oj Callan Callan :-/ chociaż to i tak nic (przynajmniej według mnie) gdy porównasz incydent Callana z brakiem szacunku ze strony Killingtona dla 9 lotki w wykonaniu S.Waitesa

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona