Obserwuj nas

Newsy

Koniec marzeń Aspinalla! Smith górą w walce o play-offy Premier League

Skład play-offów Premier League 2024 jest już znany! Michael Smith pokonał Nathana Aspinalla w meczu, który zadecydował o awansie do najlepszej czwórki. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:3.

Źródło: Professional Darts Corporation

Obaj gracze bardzo dobrze weszli w mecz, wygrywając legi przy swoich otwarciach. Smith dostał wprawdzie szansę na przełamanie ze 121 punktów, ale nie dotarł do żadnej lotki na podwójnej. Wówczas obie średnie przekraczały 100 punktów.

Cztery następne partie to powtórka z historii – Bully Boy pewnie utrzymywał licznik, by przy legach rywala dochodzić do szans z dalekiego dystansu. Nie zdołał jednak zamknąć lega ani ze 160, ani ze 140 oczek – to doprowadziło spotkanie do stanu 3:3, ale to Smith sprawiał wrażenie lepiej dysponowanego.

Szanse z dystansu wreszcie przyniosły oczekiwany efekt – mistrz świata podszedł do 132 punktów i tym razem wykończył to bezbłędnie. Bull, bull i podwójna szesnastka – ten cios okazał się dla Aspinalla nokautujący. Chwilę później Smith pewnie utrzymał swoje otwarcie i zapewnił sobie miejsce w play-offach.

Finały zostaną rozegrane 23 maja w O2 Arenie w Londynie. Kwalifikację już wcześniej uzyskali Luke Littler, Luke Humphries oraz Michael van Gerwen.

 

 

 

PREMIER LEAGUE 2024 – WYNIKI I TABELA

 

Premier League – 16. kolejka:

:england: Nathan Aspinall 3:6 :england: Michael Smith

Średnie: 91,82 – 99,27

Podwójne: 30,0% – 75,0%

Maksy: 2 – 0

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama