Obserwuj nas

Newsy

Maraton pojedynków Price’a z van Gerwenem zakończony remisem

Gdy większość czołowych graczy światowego rankingu pochłonięta była rywalizacją w German Darts Open, Michael van Gerwen i Gerwyn Price mieli akurat inne zajęcia. Od 7 do 10 września w Anglii rozegrano cztery turnieje pokazowe, w których główną atrakcją była rywalizacja Holendra z Walijczykiem. Uwagę zwraca przede wszystkim świetny poziom prezentowany przez obu graczy.

Źródło: Professional Darts Corporation

Pierwszy z eventów, rozegrany w Brandford, stał głównie pod znakiem dziewiątej lotki rzuconej przez Gerwyna Price’a. Jak się okazało, perfekcyjny leg to wciąż było za mało na świetnie dysponowanego tego dnia van Gerwena. Oprócz Walijczyka i Holendra, w turnieju udział wzięli m.in. Fallon Sherrock oraz Joe Cullen.

Następnego dnia panowie zmierzyli się w Barnsley, a z pojedynku górą wyszedł Price. Iceman wygrał 9:3, notując przy tym kapitalną, 113-punktową średnią. Z innych wyników – Robert Thornton pokonał Fallon Sherrock 3:2, a James Wilson bez straty lega uporał się z Nathanem Raffertym.

Trzeci dzień to rywalizacja w Skegness, z której ponownie zwycięsko wyszedł Walijczyk. Choć tym razem pojedynek nie był tak jednostronny (skończyło się 9:6), kibice po raz kolejny mieli okazję oglądać rywalizację na spektakularnym poziomie, w której obaj gracze bez problemów przekroczyli 100-punktowe średnie.

Maraton zwieńczony został niedzielnym meczem w Norwich, który tym razem padł łupem van Gerwena.  Holender wygrał 9:3, grając na 105-punktowej średniej. W innym z pojedynków, dobrą formę raz jeszcze potwierdził Robert Thornton, który pokonał Nathana Rafferty’ego 3:2.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona