Obserwuj nas

Newsy

Ruszamy z typerem World Series Finals!

Po dłuższej przerwie wracamy z zabawą, gdzie możecie się wykazać swoimi możliwościami analitycznymi. Dla najlepszych przygotowaliśmy zacne nagrody!

Źródło grafiki: Betfan

Już w piątkowy wieczór startuje World Series of Darts Finals. Co prawda nie jest to turniej rankingowy, ale choćby ze względu na obecność Krzysztofa Ratajskiego, powinien przysporzyć nam dużo emocji. A jeśli chcielibyście mieć ich jeszcze więcej, to zachęcamy do udziału w naszej Lidze Typerów!

Łącznie do wytypowania będziecie mieli 23 spotkania. Poniżej przedstawiamy tabelkę, do ilu legów będzie toczyła się rywalizacja, a przypominamy, że w tym turnieju NIE MA gry na przewagi.

1 rundaDo 6 wygranych legów
2 rundaDo 6 wygranych legów
1/4 finałuDo 10 wygranych legów
PółfinałyDo 11 wygranych legów
FinałDo 11 wygranych legów

A jak wziąć udział w zabawie? Ci którzy mają już konto, wystarczy że się zalogują, ale nowi chętni muszą wpierw dokonać REJESTRACJI. Potem należy się udać do menu Typer -> Rozgrywki. W tym miejscu czeka na Was 8 spotkań pierwszej rundy. Kolejne fazy będziemy uzupełniali na bieżąco, dlatego warto, abyście regularnie odwiedzali naszego typera, by nic Wam nie umknęło. WAŻNE! O ile między pierwszymi rundami turnieju czasu na obstawianie będzie dużo, o tyle między półfinałami a finałem będzie go BARDZO niewiele. Te fazy dzieli zaledwie kilkadziesiąt minut, dlatego pamiętajcie, by po meczach 1/2 finału od razu wejść na stronę i zatypować ostatnie spotkanie w zawodach.

Jeśli chodzi o punktację, to wygląda ona następująco:

  • idealnie wytypowany wynik spotkania – 3 punkty
  • poprawne wskazanie zwycięzcy – 1 punkt

Pamiętajcie, że swoje predykcje możecie edytować. W przypadku każdego spotkania macie podaną datę i godzinę, kiedy kończy się możliwość zmian. Pamiętajcie jednak, że terminy spotkań są przybliżone, więc należy zatypować odpowiednio wcześniej.

To teraz przejdźmy do nagród. Wszystko wyjaśnia poniższa tabelka:

WynikNagroda
1 miejscebonus 100 zł + voucher 100 zł do sklepu Baltic Darts
2 miejscebonus 50 zł + voucher 50 zł do sklepu Darter180.com
3 miejscebonus 30 zł + voucher 30 zł do sklepu Darter180.com
4 miejscebonus 20 zł
5 miejscebonus 10 zł

Vouchery fundują nasze sklepy partnerskie, czyli Baltic Darts oraz Darter180.com – bardzo dziękujemy! Bonusy gwarantuje z kolei nasz sponsor generalny BETFAN. Przy okazji przypominamy, że każda rejestracja przez dedykowany link TUTAJ z kodem LACZYNASDART wspiera funkcjonowanie naszego serwisu. Założenie konta to zaledwie 30 sekund, a w tym momencie nasz sponsor generalny oferuje promocję – wpłacasz 150 grasz za 450! Warto skorzystać, tym bardziej, że oferta na World Series Final jest bardzo bogata – znajdziecie ją tutaj: https://betfan.pl/sg/tc3xymcsrl

W przypadku, gdyby w końcowym rozrachunku dwóch (lub więcej) użytkowników miało tyle samo punktów, wówczas o wyższym miejscu w tabeli decyduje większa ilość dokładnie wytypowanych wyników. Gdyby się okazało, że to nie przyniesie rozstrzygnięcia, wtedy między zainteresowanymi przeprowadzimy dogrywkę.

W razie jakichkolwiek problemów z rejestracją, logowaniem lub samym typowaniem – prosimy o KONTAKT. Życzymy Wam jak najwięcej idealnie trafionych wyników i zachęcamy, byście namawiali do udziału swoich znajomych, bo im więcej osób tym lepsza zabawa i większa satysfakcja z osiągniętego wyniku. Powodzenia!

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama