Obserwuj nas

Newsy

Holandia z gwarancją turnieju World Series w 2024 roku

Mimo, że na poznanie pełnej listy turniejów z cyklu World Series of Darts 2024 wciąż musimy poczekać, federacja PDC właśnie potwierdziła informacje dotyczące jednego z eventów. Turniej Dutch Darts Masters wróci do kalendarza po ponad półtorarocznej przerwie.

Źródło: Professional Darts Corporation

Wspomniana edycja w 2022 roku była jedyną imprezą pod tą nazwą w historii. W amsterdamskim Ziggo Dome triumfował Dimitri van den Bergh, pokonując w finale Dirka van Duijvenbode.

Po raz pierwszy PDC zawita do holenderskiego Den Bosch. W charakterystycznym dla World Series formacie, ośmiu czołowych graczy świata zmierzy się z ośmioma gwiazdami holenderskiego darta. Zawody zaplanowano na 26 i 27 stycznia 2024, a więc na kilka dni przed rozpoczęciem Premier League. Dutch Darts Masters jest w tym momencie pierwszym turniejem głównego cyklu w sezonie 2024, choć sytuacja może ulec zmianie po ogłoszeniu dat kolejnych eventów.

 

 

Na ten moment ogłoszono nazwiska sześciu graczy, którzy mają pewne miejsce w turnieju. Zaproszenie do gry w Den Bosch otrzymali już Michael van Gerwen, Danny Noppert, Dirk van Duijvenbode, Raymond van Barneveld, Dimitri van den Bergh oraz Michael Smith.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama