Obserwuj nas

Polski dart

Mistrzostwa Juniorów w Poznaniu! Przystanek Dartera zaprasza najmłodszych do gry!

To turniej skierowany do młodzieży z całej Polski, który odbędzie się 18 lutego na Przystanku Dartera w Poznaniu! Rozgrywany będzie w grupie wiekowej, w której ambicja i determinacja łączą się z rozwojem pasji.

Niedzielne zmagania skierowane są dla darterów do 18 roku życia. Zmagania zaczną się o godzinie 11:00, a transmisja przeprowadzona zostanie na profilu Facebookowym organizatora, czyli Przystanku Dartera.

Mistrzostwa honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Poznania – Jacek Jaśkowiak. Zwycięzcy otrzymają ufundowane przez niego puchary. Kto zdobędzie zaszczytne miano mistrza Poznania wśród juniorów? Emocje wciąż przed nami…

Zatem przybywajcie, pokażcie umiejętności i przeżyjcie emocje płynące z elektryzującej rywalizacji. Wydarzenie to może stać się dla Was pretekstem do rozwinięcia pasji, sprawdzenia umiejętności lub powzięcia decyzji, by iść dalej ścieżką darterskiej kariery!

Zapisy do turnieju nadal trwają pod tym linkiem.

Źródło grafiki: Przystanek Dartera

ZOBACZ TEŻ
Kolejny zabieg Michaela van Gerwena. "Nie mogę przegryźć kawałka szynki..."
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama