Obserwuj nas

Newsy

Znamy datę pierwszego turnieju kwalifikacyjnego do Poland Darts Masters!

Polska Organizacja Darta podała szczegóły pierwszego turnieju kwalifikacyjnego do Superbet Poland Darts Masters 2024. Zmagania odbędą się 8 marca w Tarnowie Podgórnym przy okazji weekendu z Grand Prix.

fot. PDC

Trzecie i czwarte Grand Prix w tym sezonie odbędą się 9 i 10 marca w Tarnowie Podgórnym. Dzień wcześniej zawodnicy powalczą jednak o kwalifikacje do turnieju Superbet Poland Darts Masters 2024. Rywalizacja rozpocznie się do 18:30, a same zapisy zakończą się pół godziny wcześniej.

W rozgrywkach mogą wystartować jedynie osoby posiadające polskie obywatelstwo i minimum skończone 16 lat. Najlepsza szesnastka tegorocznego rankingu krajowego zostanie rozstawiona.

Zwycięzca naturalnie otrzyma przepustkę do turnieju w Gliwicach, ale z pustymi rękami nie zostaną inni czołowi gracze. Finalista dostanie refundację wpisowego do Q-Schoola 2025. Półfinaliści i ćwierćfinaliści mogą oczekiwać nagród rzeczowych.

Więcej informacji na temat rozgrywek w cały weekend pod tym linkiem.

ZOBACZ TEŻ
„Dalej będę denerwować rywali”. Van Gerwen nie zamierza odpuszczać
1 Komentarzy

1 Komentarz

  1. kl

    17 lutego, 2024 o 19:00

    To żart z tym rozstawieniem, ciekawe czy PDC coś takiego dopuszcza, to jest nielegalne

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama