Obserwuj nas

Newsy

Mocne otwarcie! Udany poniedziałek Białeckiego w Super Series

Poniedziałkowym popołudniem Sebastian Białecki zainaugurował kolejny występ w rozgrywkach Modusa. Początek należy uznać za udany – Polak wygrał cztery z pięciu meczów i zakończył pierwszy dzień na drugim miejscu w grupie A.

Źródło: World Darts Federation

Dla naszego reprezentanta dzień zaczął się bardzo spokojnie – jego pierwszym rywalem był Marvin van Velzen, który ledwo przekroczył 70-punktową średnią. Bolt pewnie wygrał wszystkie cztery legi, zamykając po drodze 118-punktowy checkout.

Nieporównywalnie trudniejsze warunki postawił Polakowi Doug Boehm. Amerykanin zaczął dzień od porażki, ale w drugim meczu bardzo rzadko się mylił. Białecki odnotował jednak najlepszy występ tego dnia i rozstrzygnął spotkanie 15. lotką w deciderze. Było w tym trochę szczęścia – Boehm powinien był dostać lotkę meczową, ale w kluczowym momencie ostatniej partii pomylił się na singlowej wartości.

Problemy pojawiły się dopiero w pojedynku ze Scottem Mitchellem – Łodzianin trafił tylko jedną z dziewięciu lotek na podwójnych. Anglik był tego dnia bardzo solidny i po trzech meczach to on wyszedł na prowadzenie w grupie, mając na koncie komplet zwycięstw.

Więcej szczęścia było w meczu z Kevinem Painterem. Szczęście było tu konieczne, bo w grze Bolta znów szwankowały podwójne – tym razem zaliczył 13 pomyłek. Kolejny raz o wszystkim musiał rozstrzygnąć decydujący leg, w którym Polak pewnie wykorzystał przewagę rozpoczęcia.

Ostatni mecz to starcie z Rayem Mulveyem. Irlandczyk podchodził do tego spotkania bez punktów na koncie, a i jego gra nie zapowiadała, by ten stan rzeczy miał ulec zmianie. Rzeczywistość nie zaskoczyła – choć Sebastian miał drobne problemy w drugiej fazie meczu, zdołał wygrać 4:2, po drodze rzucając cztery maksy.

 

MODUS SUPER SERIES – TRANSMISJA, ZASADY, TERMINARZ

 

MODUS Super Series – 7. sezon, 9. tydzień, wyniki 1. dnia rozgrywek:

🇵🇱 Sebastian Białecki (82,36) 4:0 🇳🇱 Marvin van Velzen (71,38)

🇵🇱 Sebastian Białecki (97,02) 4:3 🇺🇸 Doug Boehm (98,12)

🇵🇱 Sebastian Białecki (87,00) 1:4 :england: Scott Mitchell (90,91)

🇵🇱 Sebastian Białecki (84,99) 4:3 :england: Kevin Painter (86,70)

🇵🇱 Sebastian Białecki (91,12) 4:2 🇮🇪 Ray Mulvey (81,45)

 

Aktualna tabela grupy A (po 5 z 15 kolejek)

Poz.ZawodnikMeczeBilansPunkty
1:england: Scott Mitchell5+810
2🇵🇱 Sebastian Białecki5+58
3🇺🇸 Doug Boehm5+76
4:england: Kevin Painter5-14
5🇳🇱 Marvin van Velzen5-62
6🇮🇪 Ray Mulvey5-130
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama