Obserwuj nas

Newsy

MODUS Super Series: dominacja Scotta Mitchella, Białecki o krok od grupy B

Po udanym poniedziałku nadszedł przyzwoity wtorek. Po dwóch dniach rywalizacji w MODUS Super Series Sebastian Białecki zajmuje drugie miejsce w grupie A. Tym razem udało się wygrać trzy z pięciu spotkań. Komplet zwycięstw zgarnął Scott Mitchell, który może być niemal pewien występu w finale tygodnia.

Polak rozpoczął dzień od meczu, w którym nie mógł pozwolić sobie na porażkę. Jego pierwszym rywalem był Ray Mulvey, czyli gracz, który pierwszy dzień zakończył bez punktów na koncie. Irlandczyk zaprezentował się lepiej niż w poniedziałek, ale zdołał ugrać tylko jednego lega.

Znacznie mniej powodów do optymizmu było po starciu z Kevinem PainteremThe Artist rozegrał bardzo słabe spotkanie – w pewnym momencie przegrywał już 1:3, a jego średnia oscylowała wokół 70 punktów. Mimo to w końcówce skorzystał ze słabej dyspozycji Bolta i zgarnął trzy kolejne partie. O wyniku przesądziła gra na podwójnych – Białecki zanotował aż 13 pomyłek.

Drugi z Anglików – Scott Mitchell – także był tego dnia do pokonania. Mimo to, podobnie jak dzień wcześniej, okazał się lepszy od naszego reprezentanta. We wtorek były mistrz świata BDO nie przegrał ani jednego spotkania i przed startem środowych zmagań ma na koncie 20 punktów.

Problemy Łodzianina na zewnętrznym pierścieniu nie ustawały – w starciu z Dougiem Boehmem pomylił się aż 15 razy. Amerykanina zdołał jednak pokonać – to dzięki bardzo dobrej grze na punktacji, pomyłkom rywala przy lotkach meczowych i rewelacyjnemu zamknięciu ze 106 punktów w deciderze.

Dramaturgii nie brakowało także w ostatnim meczu z Marvinem van Velzenem. Dzień wcześniej Białecki pokonał Holendra 4:0, ale tym razem napotkał na znacznie większy opór. Polak zdołał odrobić straty ze stanu 2:3 i dopisał kolejne dwa punkty do ligowej tabeli.

 

MODUS Super Series – 7. sezon, 9. tydzień, wyniki 2. dnia rozgrywek:

🇵🇱 Sebastian Białecki (88,81) 4:1 🇮🇪 Ray Mulvey (81,34)

🇵🇱 Sebastian Białecki (82,89) 3:4 :england: Kevin Painter (75,38)

🇵🇱 Sebastian Białecki (87,55) 2:4 :england: Scott Mitchell (84,67)

🇵🇱 Sebastian Białecki (83,17) 4:3 🇺🇸 Doug Boehm (82,45)

🇵🇱 Sebastian Białecki (88,47) 4:3 🇳🇱 Marvin van Velzen (88,51)

 

MODUS SUPER SERIES – TRANSMISJA, ZASADY, WYNIKI

 

Tabela grupy A (po 10 z 15 kolejek)

Poz. Zawodnik Mecze Bilans Punkty
1 :england: Scott Mitchell 10 +19 20
2 🇵🇱 Sebastian Białecki 10 +7 14
3 :england: Kevin Painter 10 +4 12
4 🇺🇸 Doug Boehm 10 0 8
5 🇳🇱 Marvin van Velzen 10 -4 6
6 🇮🇪 Ray Mulvey 10 -25 0
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama