Obserwuj nas

Newsy

“Wygląda na zmęczonego”. Durrant ocenia poczynania van Gerwena

Przed Michaelem van Gerwenem bardzo ważne cztery kolejki Premier League, ponieważ walczy o wejście do play-offów. Według Glena Durranta Holendrowi brakuje jednak energii. Pojawił się również wątek Petera Wrighta, z którym MvG zmierzy się w Liverpoolu.

Źródło: PDC

Trzykrotny mistrz świata zajmuje czwarte miejsce w tabeli z zaledwie dwoma punktami przewagi nad Michaelem Smithem. Kolejna rywalizacja może się okazać bardzo ważna, ponieważ van Gerwen i Smith znajdują się w jednej części drabinki. Mighty Mike w ostatnim czasie nie osiąga oszałamiających wyników i głównie początek ligi utrzymuje go w czołówce. Przed czwartkową batalią w Liverpoolu głos zabrał były mistrz Premier League – Glen Durrant.

Van Gerwen wyglądał na trochę zmęczonego w Rotterdamie, ale ma idealny traf, aby z powrotem się odbić w postaci starcia z Peterem Wrightem. Michael musi po prostu zachować odpowiednią równowagę między pracą a życiem prywatnym, pozwolić swojemu ciału oddychać i wejść do Premier League w pełnii energii – stwierdził ekspert Sky Sports.

Wypowiedział się również na temat pozycji Wrighta. – Wiem, jak to jest być na dole tabeli i czuć się zawstydzonym. Peter prawdopodobnie chce po prostu mieć już wszystko za sobą — powiedział Duzza, który w 2021 roku zakończył zmagania w Premier League z zerowym dorobkiem punktowym.

Pojedynek van Gerwena z Wrightem będzie trzecim ćwierćfinałowym starciem 13. kolejki Premier League. Dla MvG będzie to zarówno szansa na polepszenie sytuacji w tabeli, jak i na sprawienie sobie udanego prezentu, ponieważ w dniu turnieju w Liverpoolu obchodzi 35. urodziny. Przy okazji życzymy Holendrowi wszystkiego najlepszego.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama