Obserwuj nas

Newsy

MODUS Super Series: Greaves z kompletem zwycięstw. Białecki wykonał połowę planu

Beau Greaves nie miała sobie równych w debiucie w rozgrywkach Super Series. W nocy z czwartku na piątek Angielka wygrała wszystkie cztery mecze w grupie B. Sebastian Białecki zanotował dwa zwycięstwa i zajmuje trzecią pozycję w ligowej tabeli.

Źródło: World Darts Federation

Dla Polaka sesja rozpoczęła się od porażki z rewelacyjnym w tym meczu Adamem Lipscombem, który popisał się ponad 105-punktową średnią i nie oddał ani jednego lega. Bolt miał spore problemy z regularnym znajdowaniem wysokich wartości na punktacji i nie zdołał nawiązać walki.

Sprawy przybrały korzystniejszy obrót w pojedynku z Robertem Collinsem. Łodzianin prowadził już 3:0, ale spotkanie zakończyło się deciderem, w którym udało mu się wykorzystać przewagę rozpoczęcia. Sama gra wyglądał już znacznie lepiej niż w pierwszym spotkaniu.

Niełatwe warunki postawił także Kevin PainterThe Artist podchodził do meczu z Polakiem z zerowym dorobkiem punktowym i ten stan rzeczy nie zmienił się także po tym pojedynku. Po zwycięstwie 4:2 Sebastian zajmował trzecie miejsce w grupie.

Ostatnią rywalką była niepokonana tego dnia Beau Greaves. Angielka miała w tym meczu kłopoty, ale popisała się 11. lotką na przełamanie w decydującym legu i tym samym zgarnęła komplet zwycięstw.

 

MODUS SUPER SERIES – TRANSMISJA, WYNIKI, TERMINARZ

 

MODUS Super Series – wyniki 4. dnia rozgrywek (grupa B):

🇵🇱 Sebastian Białecki (82,82) 0:4 :england: Adam Lipscombe (105,47)

🇵🇱 Sebastian Białecki (91,71) 4:3 :england: Robert Collins (89,23)

🇵🇱 Sebastian Białecki (88,65) 4:2 :england: Kevin Painter (88,76)

🇵🇱 Sebastian Białecki (89,00) 3:4 :england: Beau Greaves (93,84)

 

Miejsce w finale tygodnia uzyska trzech najwyżej sklasyfikowanych graczy.

 

Tabela grupy B (po 4 z 8 kolejek)

Poz. Zawodnik Mecze Bilans Punkty
1 :england: Beau Greaves 4 +9 8
2 :england: Adam Lipscombe 4 +4 4
3 🇵🇱 Sebastian Białecki 4 -2 4
4 :england: Rob Collins 4 -5 2
5 :england: Kevin Painter 4 -6 2

 

Kolejne cztery spotkania rozpoczną się w piątek o godz. 23:00 czasu polskiego. Wszystkie spotkania rozgrywek Super Series można śledzić za darmo na kanale YouTube @MODUSSuperSeries.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona